Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 1 éves szuka foxi...

Van egy 1 éves szuka foxi kutyám 9 kg. Én egy kicsit soknak találom. Hány kilónak kéne lennie?

Figyelt kérdés

2016. máj. 3. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:

ha a lustaság fájnaXD

1. google

2. hoppácsk: [link]

2016. máj. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 piriiiii ***** válasza:
Szerintem is sok. A mi szuka foxink legfeljebb 6-7 kiló még akkor is, ha épp degeszre zabálta magát. De szerintem inkább számít az alkat, mint a kiló. Van egy mudim is, egy kan mudi, kanoknál 11-13 kg a felső határ, ő meg szerintem legalább 15-16 kg, de nem kövér, egy csepp felesleg nincs rajta, inkább izmos. Szóval, nem feltétlenül a számok a lényegesek.
2016. máj. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mantis religiosa ***** válasza:
Az enyém 7-7.5 kg. között volt, de ő a kisebb marmagasságúak közé tartozott, 34 cm-es volt. Ha a tied a nagyobbak közé tartozik, 36-38 cm-es, nem feltétlenül sok. Igazából az a fontos, hogy arányos legyen a testalkata.
2016. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!