Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Puli kölyök lehet sima szőrű?

Puli kölyök lehet sima szőrű?

Figyelt kérdés
Van két fiatal puli kutyánk.Össze voltak csukva, és most 3 hete megellett a szuka.4 kölyköt ellett,van közöttünk,teljesen göndör szőrű 2 db de a másik 2 viszont sima szőrű.Mindegyik kölyök fekete,mellkasán van amelyiknek található kis fehér volt. Volt, hogy átjárt hozzánk a szomszéd kutyái és attól tartok, hogy annak van vmiféle köze a kiskutyákhoz.Köszi a válaszokat.
2016. máj. 4. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell attól félni, ha csak nem tenyészted a kis pulikat vagy eladásra szántad. :)

Egyébként az én fehér pulijaimnak csak hullámos a szűrük, de nem göndör. Pedig 3-4 generációig visszamenőleg biztosan csak puli őseik vannak.

2016. máj. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Akkor több mint valószínű, hogy a szomszéd kutya is benne van a dologban... ugyanis a pulik göndör szörrel születnek.

Kérlek még a következő tüzelés előtt vidd el ivartalítani a szukát, hogy ne legyen még 1 ilyen besikerült alom, a fajtatiszta kutyák tenyésztését hagyjuk rá a hozzáértő tenyésztőkre!

2016. máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem is volt cél a tenyésztés. Nem is foglalkoztam velük, szüleim csukták őket össze, mert úgy gondolták túl fiatal a kan még. Szóval azt gondolod csak göndör szőrrel szulethetnek pulik? Esetleg foglalkoztal vele már?
2016. máj. 4. 11:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Főleg nincs olyan hogy a feketében van egy kis fehér puliknál. Vagy teljesen fekete, vagy teljesen fehér.
2016. máj. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ők keverék kutyák, pláne, ha fehér is van rajtuk.

Nem tudom, a pulijaid törzskönyvezettek-e?

Ha nem, akkor az ő felmenőik között is lehet más fajta a pulin kívül, ami kijött az utódokon.

2016. máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utána olvastam, és a puli.hu oldalon megengedett a 3cm átmérőjű fehér volt,szóval ez nem feltétlen kizaro ok. Mivel nem akarom kiállításra vinni őket...
2016. máj. 4. 11:34
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Ezeken van pár kölyök puli kép. Valószínűleg a szomszéd kutya besegített ha sima szőrű is van köztük.

2016. máj. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!