Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot adjak a kutyámnak?

Milyen tápot adjak a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Most lesz egy éves, és a fajtájához képest elég soványka, Brit kaját eszik, de nem nagyon gyarapodik. Melyik táp az amelyikkel kicsit fel tudom hízlalni, amelyik kicsit jobban táplálja? Persze nem arra gondolok hogy olyan súlyosan el akarom hízlalni,csak hogy szedjen fel pár kilót. A táp mellé kap még mást is, hús, rízs, főtt répa, brokkoli.....és ezektől sem változik a súlya.
2016. máj. 4. 11:52
 1/4 krisz.1998. válasza:

Select Gold márkában(pontosan nem tudom melyik az) van több mint 10% zsírtartalmú is

De ha mondod az eladónak, hogy zsírosabb kaját szeretnél neki, akkor biztosan fog tudni valamit adni

De szerintem elég, ha több kaját adsz neki pl 150g/nap helyett 200g/nap (nem írtad le a faját, se a méretét, szóval a saját kutyáméval számolva)

De ha küldesz képet a kutyáról többet tudok segíteni

2016. máj. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nekünk az inalcan táp jött be:) nem drága, de nagyon jó összetevőkből van, fényes tőle a szőre, jól táplált. ha gondolod próbáld ki nyugodtan, nekünk sokkal jobban bejött, mint a legtöbb prémium táp. De ha nyitott vagy más felé akkor próbált ki a csak nyers táppal etetést. interneten rengeteg cikket találsz hogy kell jól összerakni az arányokat:)
2016. máj. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Platinum nekünk nagyon bevált.:) Nem olcsó, de csak pozitív tapasztalatunk van vele.
2016. máj. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1 éves, kan Ausztrál Juhászkutyáról van szó!:D
2016. máj. 5. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!