Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hová rakod a jószágot a...

Hová rakod a jószágot a kocsiban, ha sima autós hámmal utazik? Anyósülés? Hátsó ülés? Melyik oldal?

Figyelt kérdés
30 kilós a kutya. Egy Suzukiról van szó, szóval elég pici járgány. Fix rácsot csak horror összegért lehetne betenni (a többi sztem semmit nem ér, próbáltam), ráadásul úgy kellene bepajszerolni, olyan kicsi a csomagtartó. Nagyon ritkán használom ezt a kocsit erre a célra.
2016. máj. 4. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hátsó ülés, anyósülés mögött.
2016. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Van vmi oka, hogy ott utazik, vagy csak oda ültetted és azt szokta meg?
2016. máj. 4. 12:28
 3/12 klopusz ***** válasza:
100%

Két ülés között azért praktikus, mert erős fékezésnél nem repül a blöki a nyakadba :)


A Skodámban én az anyósülés előtt szállítottam a kutyámat (német juhász).

2016. máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem marad meg a padlón, mert neki nézelődni kell.

Tudom, nem tudom megnevelni a kutyám, minek az nekem, keressek neki jobb gazdit...

2016. máj. 4. 12:36
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok: azért tesszük hátul az anyósülés mögé, hogy ne zavarja a vezetőt azzal hogy a vállába mászik meg nyalogat :D a túloldalról nem éri el.
2016. máj. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig az 1. vagyok :D az enyém sem tud leülni egy percet se, nézelődik, azért is vettem neki a hámot hogy fékezésnél ne essen mindig le a lábrészhez.
2016. máj. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
lehet kapni hámhoz rögzíthető biztonságiöv adaptert (nem a kis olcsó vackokra gondolok) azzal bekötöd vmelyik üllésre és akkor tud nézelődni is és fixen is van
2016. máj. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mire gondolsz. Tudnál képet linkelni?

Nekem ilyen van, a "hosszabbítóval" együtt.

[link]

2016. máj. 4. 12:56
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ilyenünk van. [link] Az anyósülés mögé van bekötve.
2016. máj. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem ilyen van, erről a honlapról rendeltem+ van hozzá k9-es hámunk
2016. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!