Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem vagyok normális?

Nem vagyok normális?

Figyelt kérdés

1,5 éve meghalt a kutyám. Azóta se tudtam feldolgozni. 4 éves, szuka keverék volt. Imádtam és bármit megtettem volna érte. Van egy másik kutyám, ő most lesz 5 éves, és őt is nagyon szeretem, de még mindig fáj. 18 éves vagyok, szeptembertől egyetemre megyek, de még mindig sírok ha eszembe jut. Ez normális? Ha látok róla egy képet órákig sírok és magamat hibáztatom. Nincs olyan nap, hogy ne jutna eszembe. Szakemberhez forduljak? Más is élt már át ilyet? Köszönöm a válaszokat.

18/L


2016. máj. 4. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
nyilván nagyon szeretted a kutyát. Ha annyira szeretted, hogy nem tudod feldolgozni, akkor talán egy baráttal beszélgetnék, már csak doszt, hogy elterelje a figyelmemet az esetről és segítsen feldolgozni. Ezért nem fordulnék szakemberhez, és egyébként személy szerint egyáltalán nem fordulnék szakemberhez, nem szeretem a személyes titkaimat kitálalni. Ha gondolod, beszélgessünk.
2016. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdés, miért halt meg 4 évesen. Ha mondjuk hibás voltál benne (kirohant és elütötte egy autó, beteg ett és nem vitted orvoshoz stb.), akkor a bűntudat játszhat közre.
2016. máj. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 evimeri ***** válasza:
Az én kutyám két éve ment el. 16 éves volt. Nagyon szerettük, olyan volt mintha a gyerekünk lett volna. Nekem is nagyon sokszor az eszembe jut és elpityeredem. Szerintem ez normális, ha valaki igazán családtagként szereti a kutyáját. Persze, ha hibás vagy az elvesztésében még nehezebb elviselni. De talán azért kellett elmennie, hogy tanulj a hibádból és ne kövesd el még egyszer ugyan azt. Ők csodálatos élőlények képesek megbocsátani nem úgy mint az emberek.
2016. máj. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!