Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű kutyát szeretnék. Yorki?

Kistestű kutyát szeretnék. Yorki?

Figyelt kérdés
Milyen tulajdonsága? Tapasztalatok?
2016. máj. 4. 22:12
 1/7 anonim válasza:
100%

Gazdához/családtagokhoz ragaszkodó, játékos, tanulékony

Az én yorki

2016. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
57%

Előző vagyok

Az idegen kutyákhoz hozzá kell szoktatni, mert ha nincs hozzá szoktatva, nekimegy bármilyen másik kutyának. Sajnos én ebbe beleestem...

Kis gyerek mellé nem ajánlom. De nevelés kérdése.

Jó jelző kutya. Az idegenekkel szemben nem túl barátságos.

Eleinte foglalkozni kell vele elég sokat, hogy ha tökéletes kutyát akarsz.

2016. máj. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Imádnivaló fajta! Igényli a napi foglalkozást, szeretna családdal lenni és ha a kisgyerek jól van nevelve simán elvan gyerekekkel ;)
2016. máj. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 evimeri ***** válasza:
100%
A menhely tele van kistestű kutyákkal. Divatból nem kellene tömni a tenyésztők/szaporítók zsebét. Egy menhelyi kutya is ér annyit mint egy pénzért vásárolt. És még egy életet is megmentesz ezzel. Hálás lesz érte.
2016. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Yorki: terrier, pörgős, mozgásigényes, következetesen kell nevelni, kutyákkal szocializálni kicsi korától.

Érdemes jó tenyésztőtől venni.


Viszont érdemes körülnézni a menhelyeken is, ott is rengeteg kistestű kutyus van.

2016. máj. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kistestű kutyák közül lakásba a bichon bolognese a legjobb!!

Nem hullik a szőre, nincs kutya szaga!!

Édes, bújós, igazi társasági kutya!

Egy baja van, hogy egyedül nem szeret maradni, de szoktatás kérdése!

2016. máj. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ugyanazt mondanam mint a tobbiek.. annyival kibovitenem hogy eleg akaratosak es picit bosszualloak.. ha itthon hagyom legyen az csak 10perc vagy6-8 ora nagyon megugat .. persze boldog is korbe ugral.. :) a masik hogy lepisili a fuggonyeimet..hozza teszem hogy amugy szobatiszta!!
2016. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!