Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok segíteni hogy mivel...

Tudnátok segíteni hogy mivel etessem a kutyámat?

Figyelt kérdés

4 éves, rövidszőrű magyar vizsla. Nem rég került hozzánk, eddig nagyon olcsó száraztápon és konzerven élt.Extra válogatós. Ezeket a száraztápokat próbáltuk: Darling (tudom h sz*r, de amikor vettem akkor meg nem tudtam) Orlando (igaz h ez Lild márkájú, de viszonylag szerette) Chappi ( mostmár ezt is tudom h sz*r, sosem ette meg) Friskies Active ( ezt sem eszi) es volt megegy táp, csak annak a nevére nem emlékszem. Mellette kap NÉHA konzervet, hogy azert mégse csak szárazak kapjon. De ha egymást követő nap konzervet adok neki egyszerűen otthagyja es inkább koplal. A répát nyersen csak ugy eszi meg ha előtte én is eszek. Múltkor kipróbáltam es főztem neki tésztát répával, hagyta állni es akkor ette csak meg, amikor mar megszáradt. Persze jutalomfalatot megeszi, meg állandóan kunyeral szóval nem faj semmije. (Száj gyomor stb.)

Legyszi ne hurrogjatok le, tudom hogy követtem el hibákat, erre nem kell felhívni a figyelmemet.

U.I.: maradt kb 1 kg gyenge táp amit ugy kaptunk + kb 2 kg Chappi ezeket mind utalja es nem tudom mit csináljak velük. Szerencsére kóbor kutyák errefelé nincsenek, úgyhogy nekik sem tudom odaadni.

Koszonom a SEGÍTŐKÉSZ válaszokat. :)



2016. máj. 4. 23:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Inkább szerintem a médiumokat veszem, mert most jutott eszembe hogy sokkal jobban ette a kisebb méretű tapokat.( mármint maga a táp kisméretű) az a bajom a chappival meg ezekkel hogy olyan nagyra csináljak, hogy kedve sincsen megenni.
2016. máj. 5. 08:53
 12/13 evimeri ***** válasza:
100%
Én a kutyáimnak főzni szoktam. Általában filézett csirke mellett veszek. Nem olcsó, de apróra szoktam kockázni és úgy párolom meg. Párolok még mellé rizst és zöldségeket és az egészet összekeverem.(A párolásoknál csak minimális olajat használok és nem ízesítem) Kb. két ezer ft-ba kerül és a két kutyámnak három napra elég. Igaz ők nem nagy termetű kutyák. Szerintem ha főzöl neki az sem drágább mintha minőségi konzervet vagy tápot veszel és legalább tudod, hogy mi van benne. Az sem árt, ha hetente adsz neki nyers tojást.
2016. máj. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Megvan: Joule adult táp volt amire nem emlékeztem. (Ezt nagyok szerette)
2016. máj. 6. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!