Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti merre sétáltok szívesebben...

Ti merre sétáltok szívesebben a kutyátokkal?

Figyelt kérdés
Városban/faluban az utcákon ahol sok ember jár és kapura rohanó ugató kutyák közt, vagy parkban/határban ahol nyugalmasabb? Nyilván kell mindkettő, de melyiket szeretitek jobban?

2016. máj. 5. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Hát, mibel Városi vagyok, így csak erre tudok menni.

Várba, ficipálya, szökőkút. :

2016. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán szeretek itt a kertvárosban sétálni, idegesítenek a kutyák, de szerencsére itt a Duna tíz percre, addig meg már megvan az az útvonal, ami elég nyugis.
2016. máj. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is városban lakom,de a park felé sokkal nyugisabb a légkör így arra sétálok. Nem szeretem ha 5 percenként meg kell állnom és regényt kell mondanom a kutyák fajtájáról,honnan van,mennyibe kerül és stb..Viszont vannak kivételes esetek mikor muszáj a központon átmennem pl állatorvos vagy ha nagyszüleinkhez megyünk.
2016. máj. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

minden második nap kikocsikázunk a határba, és ott biciklizünk. így még el is fáradnak :) és se ember se kutya nem zavar minket.

a többi nap pedig felsétálunk az erdőbe/ehhez kb 5 percig kell acsarkodó kutyákat hallgatnom/ vagy ha sötét van csak a faluba és a faluközpontban labdázunk :) és miközben sétálok, az egész falu tudja h hol tartok az ugatás miatt :D

2016. máj. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Duna-part, ahol van tisztás, domb, kis erdő...de ha megunom, keresztül-kasul járunk a kerületen, lakótelepek, központi forgalmas részek, kertváros
2016. máj. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Városban lakom, de nagyon jó helyen mert 15 percre van az erdő, a legjobb itt sétálni mert el tudom engedni meg sok neki az érdekes szag. Másfél óra a legrövidebb szakasz, szóval lehet barangolni :)

Bár sokszor csak a parkba viszem le sok a zöld terület szerencsére.

2016. máj. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!