Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pl. A Brit prémium meg ilyenek...

Pl. A Brit prémium meg ilyenek miért nincsenek boltban? Vagy csak én nem látok? Miért csak netről lehet rendelni?

Figyelt kérdés

Azert lenne nekem fontos, mert eleg válogatós kutyám van, es csak nagy kiszerelésben olcsók az ilyen tapok, de nem szeretnek csak ugy a vakvilágba 30kg kutyakajat venni. Vagy esetleg termek mintát nem tudnak küldeni?

Ti melyik oldalról rendeltek?

Köszi szépen:)



2016. máj. 5. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. máj. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amúgy pl nagyobb kutyakiállításokon szoktak lenni tápos standok, mi amikor a Fehován voltunk, lehetett vásárolni is, de kóstoltatni is, ez olyan volt hogy a különböző ízesítéseket külön tálakba öntötték és így a kutya "választhatta ki" melyik a legszimpibb íz neki.


Esetleg rendelj többféle tápot kis kiszerelésben és amelyik beválik, abból vegyél legközelebb nagyot. Egy kis adagot vásárolni nem éri meg a szállítási díj miatt.


Amúgy igen, elég szomorú hogy nem lehet jó minőségű tápot venni a boltokban :/

2016. máj. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Környéken esetleg kérdezz körbe hátha vki etet olyan táppal amit terveznél rendelni és kérj kóstolót adsz neki 1-2 ezret érte és kész.


Nálunk is volt olyan,hogy kutyás ismi adott fél kg-ot kóstolónak.


De vannak a tápoknak saját weboldala és vhol küldenek ki ingyenes kóstoló csomagot pl Platinum.


Amúgy meg tényleg sajnos a drágábbra nincsen igény. Én is egyszer egy eledelesben érdeklődtem 3 féle tápot soroltam fel,hogy van e esetleg vagy terveznek e a jövőben ilyet hozatni. MIkor megkérdezték milyen árban láttam. Mondták,erre nem lenne kereslet és csak rájuk rohadna,meg veszteség lenne.


Sok embernek pénze sincs az ilyen tápokra van akinek meg lenne,de fingja nincs,hogy szemetet ad a kutyának.


Mamáméknak ajánlottam egyszer a Joserát,adjanak jobb minőségűt a kutyáknak nem is olyan drága.


jajj hát ők 15 kg-t vesznek 2500 ft-ért, tescos táp. Nem kell nekik drágább. Meg ők konyhai kosztot adnak leginkább csak egy fél bögre táppal kiegészítik a kosztot.


Ez meg a régi falusi felfogás.

2016. máj. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!