Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anyám el akarja vitetni a...

Anyám el akarja vitetni a kutyámat? (lent)

Figyelt kérdés

Befogadtunk egy kutyát kb 3 hete.Elég sok probléma van vele(megharap de csak engem,bejár a házba) igazából próbáljuk lenevelni erről,de anya ma azt mondta,hogy őt nem érdekli el fogja vitetni,ÉN NEM AKAROM,HIÁBA HARAPOTT MEG de anyát nem érdekli a véleményem és azt mondta kapok helyette egy cicát(van egy öregebb kutyám is aki nem bírja a cicákat és én is allergiás vagyok rájuk,bár én meg tudok szokni)szeretném a cicát de tudom hogy csak azért mondja hogy hagyjam hogy elvigyék a kutyát!Mit tegyek?

(remélem értitek!)

13/l


2016. máj. 5. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

Ne hagyd hogy elvigye

Kèrd meg hogy had maradjon még és próbáld megnevelni. Ha megharap akkor adj neki egy pici pofont

Ne verd csak tudasd vele hogy ezt nem szabad.

Sok szerencsét :)

2016. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen buta felelőtlen emberek közé nem is való kutya, keressetek jobb gazdikat! :) 0 tapasztalat és még tanulni sem vagytok hajlandóak, nem a kutya a hibás.
2016. máj. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kezdjétek el nevelni, foglalkozni vele, kutyaiskolába vinni, vagy tényleg ajándékozzátok el. Egy kutya felelősséggel jár, nem annyiból áll, hogy kint van az udvaron és naponta kétszer megsimogatjátok.
2016. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért fogadtátok akkor be?!

Érdemes lenne neki olyan családot, gazdát keresni, ahol nevelik, szeretik. Ha anyukád nem szereti, az nem jó, te hiába ragaszkodsz hozzá.

Nem tudom, mennyi idős, milyen kutya, de az biztos, hogy sok törődésre és megfelelő nevelésre van szüksége.

2016. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mond meg anyudnak hogy még adjon időt a kutyának, nem lehet egyből tökéletes ki tudja milyen élete volt eddig.

Kérdezd meg tőle hogy ha menne egy új munkahelyre és 3 hét múlva kirúgnák mert nem elég gyors és ügyes hogy érezné magát. Idő kell mindenhez.

Ne add fel, harcolj!! Sok sikert!

2016. máj. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ÁTUGROTT a kerítésen NAGYIMHOZ széttépte a nyakorvet...sajnos ma elvittük :( igazából nevelhetetlen kb 3-4 hét alatt először normálisan viselkedett most kezdett el így viselkedni.Elvittük a Miskolci menhelyre igazából szerintem jó helye lesz ott :)
2016. máj. 7. 16:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, biztos baromi jó helye lesz ott... Nem várni kell a sült galambot, hanem MENGEVELNI. Idióták...
2016. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok...

Biztos nem lesz jó helye ott...

Lehet hogy ott fog szegény megrohadni és soha se lesz családja. Csak rontottatok a helyzeten. Szerinted hogy fog más emberhez viszonyulni ha azt látja hogy csak úgy bedobták egy ketrecbe? Nem fogok csodálkozni ha ezek után még agresszívabb lesz. Nem kellett volna bedobni egy koszfészekbe hanem megpróbálni megnevelni... Vagy ha nincs időd vagy türelmed hozzá akkor elajándékozni egy olyannak aki meg tudta volna változtatni.


Nem akarlak kioktatni vagy leszidni csak tudod felmegy bennem a pumpa ilyen téren.

Két kutyát változtattunk meg az egyik több mint egy évesen került hozzánk rongált, ásott, megszökött mi is bedughattuk volna a menhelyre de nem tettük megneveltuk azóta egy tündéri kutya 🐶 a második kutyánk alapvetően egy agresszív fajta de soha senkit se bánt... Bejön a házba első napokban bekakilt bepisilt de már nem. Miért? Mert meglett nevelve és ezek nem pár óra mutatványai hanem hónapok akár fél év is...

Neked nem való kutya ha ennyire türelmetlen vagy sőt neked semmilyen állatot se ajánlok.

És mi lesz ha gyereked lesz? Ha nem fogad szót és egyfolytában üvöltene akkor is bedugnád a gyerek otthonba?

2016. máj. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen meg kéne nevelni?SEMMIT NEM LEHETETT MÁR VELE KEZDENI 3x megharapott a nyomai örökké rajtam lesznek a kb másfél méteres kerítést átugrotta akármit csináltunk ennyi
2016. máj. 28. 16:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha már ekkora a felháborodás, leírnád, hogy mit tettél azért, hogy megváltozzon a kutya? Kérted szakember segítségét? Milyen módszerekkel próbáltad leszoktatni a harapásról?

Így nem kell befogadni semmilyen állatot, hogy kidobod, amint valami probléma van vele. Amikor befogadtad, felelősséget vállaltál érte. Ennyi.

2016. máj. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!