Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rosszul lett ki szedve a...

Rosszul lett ki szedve a kullancs, bentmaradt a feje. Mar egy ideje be van gyulladva de nem jön ki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megyünk állatorvoshoz, csak hátha tudok Én is tenni valamit az ugy érdekében.

2016. máj. 6. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél. A doki majd kikapja.
2016. máj. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a feje bent marad, az nem szokott baj lenni az esetek többségében, mert a potrohában a cucc...

Persze ha rosszul szedtétek ki, és megnyomtátok hátul, akkor még visszaöklendezhette a cuccot a kiszedés előtt, ami visszakerülhetett a kutyába...


Elvileg a szervezet ki szokta lökni a bent maradt fejet vagy csápot, és az olyan, mint mikor egy se vagy pattanás begyógyul.


Nyilván ha ennél durvábbat látsz, akkor jobb ha doki látja.


Addig is meg fertőtlenítsd, ha más nincs alkohollal, de ha van fertőtlenítőd akkor az bajt nem okoz....

2016. máj. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még az állatorvosnál vegyél egy kullancskiszedő kanalat, hogy ne forduljon elő többet ez!
2016. máj. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kullancs kiszedo kanál? Hat oké ilyenről meg nem hallottam csak csípeszrol.

Szerencsére nem nyomtuk ki belőle a cuccot.

2016. máj. 6. 12:49
 5/6 A kérdező kommentje:
Kijött szerencsére 😊
2016. máj. 6. 19:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kanállal könnyebb kiszedni mint a csipesszel. Csak pár száz forint. És garantáltan nem nyomod bele a fertőzött vért, mintha a csipesszel véletlenül úgy fognád meg a kis dögöt.
2016. máj. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!