Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg a kutyámna...

Hogyan tanítsam meg a kutyámnak, hogy egy helyre végezze a dolgát?

Figyelt kérdés

2016. máj. 6. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Leginkabb sehogy, a kutya nem igy mukodik. Nem azt mondom elkepzelhetonek tartok ritka kiveteleket, de az esetek 99.9%-ban eselytelen.
2016. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Hogy ez milyen szép kérdés!
2016. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#1 - Ez tényleg kivételes? A kutyámnak én nem tanítottam semmi ilyesmit, de ő kijelölte magának a kert egyik sarkát és mindig azon a pár négyzetméteren végzi a dolgát, de amúgy igyekszik oda se, megvárja az esti sétát.
2016. máj. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nezd optimalis esetben a kutya nem szarik oda ahol el. Napi 1x seta eseten kenytelen-kelletlen oda fog csinalni.


Plussz ok igy jelolegetnek. Nem veletlen, hogy mikor kimesz nem egybol teglazik, hanem keresi a megfelelo helye a kis csomagjanak.

2016. máj. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van kutya, amelyik magától kiválaszt egy helyet. van, amelyik nem hajlandó a saját területen piszkolni. és van a nagy többség, akiket tanítani kell rá. Ezt leginkább az első nap el kell kezdeni. Feltételei: csak felügyelettel mehet ki az udvarra és oda, ahova akarod, hogy piszkoljon. Ha elintézte, mehet a játék.

Akkor, ha teljesen egyedül kint van , nem tudod irányítani, máshova ne piszkoljon.

2016. máj. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy kéne hogy a kakit 💩 oda teszed ahova akarod hogy kakiljon, majd odahívod és megdicséred így tudni fogja hogy ha oda kakil akkor az jó.Ezt ismételd meg vele többször. Én így csinálnám.
2016. máj. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kutyától függ, ha magától nem csinálja ugyanoda mindig, nem is tudod neki megtanítani.
2016. máj. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!