Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valamelyik agár fajtát lehet...

Valamelyik agár fajtát lehet kint tartani? Kutyaház mellett.

Figyelt kérdés

2016. máj. 7. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%

Nem hiszem, hogy barmelyiket is kinn lehet, de ha nagyon tippelnem kene talan az afgan agar. Annak van bundaja, de hogy vedi is a hideg ellen azt nem tudom.


Szerintem egyiket sem.

2016. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
szerintem max az oroszgarat (bár személy szerint nekem elég csúnyácskák)
2016. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
A magyar agár bírja a ridegtartást. Így lett kitalálva.
2016. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Ismerősömnek 3 magyar agara van,egyik se bírta a hideget.
2016. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyik sem való kintre!

Az afgán sem.

2016. máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
A magyar agár rideg tartású fajta. Aljszőrzetet növeszt és kint tartható megfelelő házban. Mindig is így tartották őket. Én is így tartom. Persze nem kényes küllemvonalból származik, hanem igazi magyar vadászagár. Több vadászkennelben jártam már, mindenhol így tartották őket.
2016. máj. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barzoj tartható kint, hiszen orosz fajta, ott télen még hidegebb van, pont ezért lett ilyen a szőre. ;)
2016. máj. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy fajtát több ezer évig kint tartottak (magyar agár), akkor miért nem fogadjátok el, hogy rideg tartású? A magyar vadászagarakat kint tartják. Persze lehet bent is, nem zárja ki semmi ennek a lehetőségét, de tartható kint is és le lehet újra pontozni, attól még nem fogtok hozzá érteni. :)
2016. máj. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert vannak itt okosak akik fotón láttak már magyar agarat, meg amúgy is lassacskán azt is lepontozzák, aki nem alszik egy ágyban a kaukázusi juhászkutyájával.
2016. máj. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert van az a nézet ami szerint ha nem óriásnövésű a kutya és rövid a szőre akkor csak és kizárólag lakásban tartható... (az nekik nem számít, hogy mire tenyésztették ki és hol tartották) nekünk beaglenk van télen növeszt vastag aljszőrzetet van egy frankó hőszigetelt kutyaháza és tök jól elvan. Annó 20-30 ilyen kutyát nyilván nem lakásban tartottak...
2016. máj. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!