Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az nem baj ha egy cseh farkask...

Kreg24 kérdése:

Az nem baj ha egy cseh farkaskutya barnás és az a kérdés, hogy megvegyem? SÜRGŐS KÉRDÉS!

Figyelt kérdés
Tudom, hogy akkor jobban látszik a német juhászkutya de a foga kicsi és olyan kicsinek tűnik. De olcsó.

2016. máj. 7. 21:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd meg!
2016. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miért? Légyszíves megmagyarázni???
2016. máj. 7. 21:15
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"olcsó" - olcsó kutyát sem veszünk,nem hogy egy csehszlovák farkaskutyát.


Régen rossz,hogy itt érdeklődsz,ebből az jön le,hogy nem értesz abszolút a fajtához,ami óriási hiba,mivel ez nem teljesen kutya,velük sokkal nehezebb,szakértelmet igényelnek!!

2016. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tudom de az olcsó az 20000 és szép csak egy kicsit barnás és ismerem a kutyát egy hétig csak róluk olvastam és tudom milyenek
2016. máj. 7. 21:43
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges 20 ezret is kiadnod egy keverék kutyáért, mert az. Ezért írták, hogy ne vedd meg.

Egy cseh farkaskutya nem 20 ezer Ft.

2016. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenáron keveréket akarsz ott s menhely...
2016. máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Tedd ide a fotót arról a barnás cseh farkasról.
2016. máj. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
2016. máj. 8. 00:26
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Azta komolyan egy hétig olvastál a fajtáról?:O te zseni vagy!


Most akkor azt mond meg, hogyha ennyit olvastál róla és tudod, hogy amúgy is egy kicsit necces a természete főleg kezdő ne adj Isten gyengekezű gazdi esetén akkor mi a rákfenéért akarsz te ilyen kutyát?

Már bocsi ne sértődj meg, de a kérdésed alapán abszolút kezdő kutyásnak tűnsz és egy kezdő kezében nem vicc VESZÉLYESSÉ válhat egy ilyen kaliberű kutya.


A csehszlovák farkaskutyáról tudni kell, hogy a TENYÉSZTŐK sem adnak el minden féle embernek kiskutyát, pontosan azért, mert sok benne a farkasvér és kemény FAJTÁHOZ ÉRTŐ vagy minimum huskyn, németjuhászon (munka vonal) vagy ilyen kaliberű kutyákon edződött évtizedekig.


Szokták mondani olcsó húsnak híg a leve. Ez kutyáknál sincs másképp, csak ez esetben az a bizonyos hús vissza is haraphat...

2016. máj. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Jajj megnéztem a hirdetést te jóóól beleugrottálXD ez a kutya nem eladó SŐT még a kölykei sem, a fedeztetés 20.000 FT!XD
2016. máj. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!