Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát szeretnék. Hogyan...

Kutyát szeretnék. Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy kapjak?

Figyelt kérdés
Mindent megtennék egy kutyusèrt! Mindent vállalok! Hogyan vegyem rá a szüleim?

2016. máj. 8. 09:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
52%

Mert gondolom, kölyökkutyád lesz. Aki hónapokig nem lesz még szobatiszta. Mindenféle előfordul majd pisi-kaki pár hétig-hónapig. Igazából nem is lesz elég kétszer felmosni, hanem jóval többször fog kelleni. :)

Ezenkívül azért a kutyus, ha már felnőtt is, bevisz port, sarat stb. magával séták után, és a szőrét is hullatja. Gyakrabban kell takarítani a lakást.

2016. máj. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat :-)
2016. máj. 10. 16:06
 23/28 anonim ***** válasza:
Ha esetleg szeretnél menhelyi kutyát, esetleg a szüleidet megpróbálhatnád azzal meggyőzni, hogy meggentheted egy szerencsétlen sorsú kutyus életét :) Sok sikert!😊☺
2016. máj. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Olvastam egy sztorit: anya azt mondta kislànyànak minden nap 2x1óràt sétàljon a parkban egyedűl ( igen tudom jön a vita 14 éves ne kószàljon egyedűl) vagy legjobb baràtoddal 2hónapig és kaphat kutyàt. Kislàny nem bìrta ki, de te bìrd ki.Aztàn jàrj el menhelyre kenelt takarìtani/sétàltaz

tni, ott sokat tanúlhatsz a kutyàkról lehet ideàllis is meglessz...Ja reggel kelljél egyoràval hamarabb.

2016. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Nagy Attila 66 válasza:
Nos én 6 évet könyörögtem egy kutyának, és 3 lve meg is lett az első, csak ő meghalt mérgezésben. Most van egy másik. Ugye tudod, hogy egy kutya nagy felelősség? Nem csak aannyi, hogy van, oszt jó. Kell vele foglalkozni és akármilyen negy helye van, attól még kell vinni sétálni. Továbbá a piszkát is kell takarítani, stb. Ha ezekre tényleg fel vagy készülve, akkor viselkedj úgy, hogy a szüleid lássák, hogy igenis megérdemelsz egy kutyát. Mondjuk anyumék nem akartak több kutyát az első után, de hazaállítottam vele és így maradt.
2016. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Nagy Attila 66 válasza:

Elnézést a válaszért, nem olvastam tovább,csak a kérdést.

Remélem ez is segít. :D

2016. nov. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Lett kutyád végül?
2022. márc. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Bocs, de ha így reagálsz, akkor sehogy. Egy kutya nem egy ruha amit eldobhatsz ha megunod. Sokszor 9-10 évig is élhetnek, ha nem több ideig! Próbálj meg türelmes lenni, elmondani nekik mennyire szeretnéd, miket tudsz róla. Mondd nekik, hogy utána olvastál valaminek, meséld el nekik. Kezdésnek megbeszélhetsz velük egy halat, hörcsögöt, hogy mutasd, felelősséggel tudsz gondoskodni egy kutyáról is. Fontos tudni azt is, hogy egy állatnak nem mondhatod azt, hogy "Bocs, most nem fáradt vagyok, beteg vagyok, nincs kedvem." Én is szeretnék, már sok éve, de én tudom, hogy milyen felelősség. Az hogy te azt mondod "minél (igen így írják) hamarabb kell egy kutya" és hogy "nem hiszem, hogy tudnék kitűnő lenni" nem azt mutatja, hogy te készen állsz rá. A kutya felelősség. Pont ugyan úgy ahogy az iskola. Hajrá, remélem egyszer meglesz, de ne feledd, hogy a KUTYA szempontjából kell meghozni a legjobb megoldást.
2023. szept. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!