Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 5 honapos amstaffom...

Van egy 5 honapos amstaffom mi lenne neki a jobb a tap vagy a hazi koszt (pontosabban)?

Figyelt kérdés

2016. máj. 9. 07:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Fűszeres konyhai maradékot semmiképp ne adj neki.

Jó minőségű táp (Brit Premium, Acana, Josera, Orijen, Taste of the Wild) vagy nyers etetés (BARF).

2016. máj. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Most látom a Pedigree-t a kulcsszavak között. Azt se adj neki, az egyáltalán nem jó.
2016. máj. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A pitbull-t miért írtad a kulcsszavak közé?


NA mindegy is. A Chappi, Pedigree, Darling, csak márkák, de sz.rok. A saját márkásak még rosszabbak. Menj be egy állateledeles boltba, és ott érdeklődj. Vagy az állatorvostól, hogy ő mit ajánl.


Nekem pitem van, és Brit Premium-ot adok neki, 650 Ft/kg áron veszem.


Kölyökként Royal Canint adtam, 1100Ft/kg áron, de nem ájultam el tőle, annyira nem jó táp, mint amennyire drága.

2016. máj. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondolom azért írta a pitet, mert sok okosnak pit=amstaff. :)

Az én amstaffom Josera Juniort kapott kölyöknek.

A házi koszttal vigyázz, ne legyen túl fűszeres, zsíros, stb.

Ropi gyanánt szoktam neki száraz kenyeret adni, meg a normálisabb maradékokat megkapja. Húsleves, répa, tészta, zsiradék nélkül készült húsok.

2016. máj. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A házi koszttól sem lesz semmi baja. Gondolom nem esztek állandóan fűszeres kaját. Meg te is azt eszed.
2016. máj. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Meg te is azt eszed."


Na igen. Csakhogy a kérdező nem kutya.

Ha egészséges, szép kutyát akar, akkor nem házi koszton tartja. Tudod, nem konyhamalac. Kutya.

Lehet neki adni maradékot, de azt csak pluszban. Ne a zöldbabfőzelék legyen a kutya vacsorája kenyérrel...

2016. máj. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

elfogadom , hogy nem így gondolod. Kivéve azt , hogy ettől lesz szép. Nekünk is mindig szép kutyáink voltak és nem táppal etettük.

Meg a táp sem olyan egészséges, mint ahogy semmilyen boltból vett étel. Nekünk embereknek sem egészségesek az előállított ételeink, hát még egy kutyának.

2016. máj. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy szóval nem mondtam, hogy táppal kell etetni, mert attól szép lesz. NA de nem is konyhai maradékkal.

Én leginkább állateledelesnél vett egész csirkét, borjú darálékot, töpörtyűt...stb adok neki. Ilyenkor nyáron tápot többet, de nem kizárólag azt.

Na de nem is konyhai maradékot.

2016. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!