Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtunk egy kutyát, és...

Találtunk egy kutyát, és nagyon furcsa a szeme. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A kutya valami komondorféle, szegényt nagyon megverték, napokig csak morgott. Már rendben van, de nagyon aggódom, mert a szemének fura a színe. Először azt hittem, mindegyik fehér, de mint kiderült a pupillája körül van egy barna gyűrű. Nem tudom, hogy csak heterokrómia, vagy valami komolyabb egészségügyi probléma.

2016. máj. 9. 19:02
 1/3 anonim válasza:
100%
Nem értek hozzá, de azt javasolom, hogy mutassátok meg állatorvosnak.
2016. máj. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze megmutatjuk, be is kell még oltatni. Szegény csak most nyugodott meg annyira, hogy hagyja magát simogatni. Csak érdekelt, valakinek volt e hasonló esete.
2016. máj. 9. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer találtam egy kutyát, aminek betörték a fejét, méh és emlődaganata volt és bevérzéses volt a hasa. Fogai kiverve, szőre több helyen kitépve, lába bedagadva de nem tört el. 1 hérig ápoltuk, saját költségre, 1 hét alatt nem jöttünk rá, mi oka lehetett hogy így megverték. Ha tudnám ki tette, már nem élne. Rendőrségen tettünk feljelentést de kb körberöhögtek. Egy alapítvány fogadta, lejöttek érte, a fél tankot kifizettük, sajnos nem volt több félretett lóvé. Kb 3 hónap után talált gazdát, akikkel még tartom a kapcsolatot, kb havi 1x irunk, küld képet, nagyon jó dolga van, egy kisfiúval alszik együtt. Most 5éves, a legnagyobb probléma az hogy energikus, de megoldják mert sokat foglalkoznak vele. Megvan az engedelmességije, buszon vonaton szépen közlekedik. Nagyon boldogsággal tölt el, hogy legalább rajta segíthettünk :) zoénak hívják, valami tibeti terrier vagy bolognese lehet benne :)
2016. máj. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!