Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az idősebb kutyám irigy a...

Az idősebb kutyám irigy a kicsire, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A közelébe sem engedi, csak morog. És ha simogatom, akkor egyből ott van és irigykedik.

2016. máj. 9. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
A naggyal mennyit foglalkozol a kicsi érkezése óta?
2016. máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, nem ismered az idősebb kutyádat. Így hogyan hozhattál mellé kölyköt?

Morgást letiltani, irigységet letiltani. Meg kell tanulnia mindkét kutyának, hogy amikor a másikkal foglalkozol, neki nyugi van. Ülj le melléjük és egyik oldalt az idősebb, másikon a kölyök és felváltva simogasd kis ideig őket. Aztán lehet két kézzel is egyszerre.

2016. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyrészről az idősebbiket sem szabad elhanyagolni, de ne is vigasztald, mert új kutya érkezett a családba.


Másrészről az agresszív viselkedésekről komolyan le kellene tiltani! Se téged nem védhet be a fiatal kutyától, se ok nélkül nem lehet agresszív vele!

2016. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy elég jól ismerem. Tegnap próbáltam azt, hogy leültettem őket egymás mellé. De ha a kicsit simogattam, akkor a nagy egyből nyomta nekem a fejét, hogy inkább őtt simogassam. Csak akkor morog rá, ha megpróbál feljönni a tornácra. Máshol csak levegőnek veszi.
2016. máj. 10. 09:02
 5/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló.

Ugyanannyit, attól hogy van kicsi ugyan úgy törődök a másikkal is.

2016. máj. 10. 09:04
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 09:02

És mi a gond olyankor? Ha morog, leállítod.

A terasz pedig nem az idősebbé, hanem a tied. Ott sem engeded,hogy lemorogja a kicsit. Leállítod a morgást, és felhívod a kicsit.

2016. máj. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez megtörtént, de ahogy bementem a házba újból morgott.


Hiába állítottam le határozottam és koppintottam meg az orrát, úgyanúgy morgott ha bejöttem.

2016. máj. 10. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!