Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A német juhász kölykömnek már...

A német juhász kölykömnek már szépen áll a füle, csak egy gond van vele. A füle végén kb 2 cm hátra Flittyen. Ez normális?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2010. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem normális... bár attól függ, hogy Te mit vársz egy kutyától.... díjakat akarsz nyerni, vagy a "kutya az ember legjobb barátja" szólás jegyében, állatbarát szemlélettel tekintesz rá? (akkor le sem nyesetted volna szegény blöki füleit! - merthogy akkor is jól meghallja ha hívod, ha nincs megnyirbálva!!!!!)
2010. ápr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem is tudtam, hogy a német jucinak is kupírozzák a fülét. Ez új :)

Na, szóval az állatpatikákban kapni jó kis csont/ porserősítőket érdemes beszerezni a kutyusnak is belőle. Szoktad "antennázni"? Kérj meg egy hozzáértőt, hogy kösse fel a füleit. Nyugi, alakulni fog ez!

2010. ápr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szia.

az én németjuhászom 3és fél honapos és az füle is lyen. alakul majd,nem kell csináni vele semmit a doki azt mondta,mert mikor vittem más miatt rákérdeztem.ugyhogy nyugi

2010. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Off: Aki nem ért hozzá,az nem tudom minek válaszol.A németjuhásznak nem kupírozzák a fülét.(Egyébként amelyik fajtának kupírozzák,azoknak sem fáj,ha jól van és jó időben van csinálva.Nagyon bírom,azt nevezik állatkínzónak,aki kupíroztatja a kutyája fülét,de a tényleges állatkínzóka le se sz*rják.)


A kérdezőnek: Nyugi,ez normális.Majd szépen lassan fel fog állni.De ha nagyon aggódsz,akkor tényleg vehetsz neki porc/csonterősítőt.Egyébként mennyi idős? Bár ez sem jelent semmit,mert az én németjuhászomnak is későn kezdett el felállni a füle(8hónaposan),pedig törzskönyves.Kikütüzni meg ne kötözd,azt csak akkor szokták ha már a porcerősítő sem segít,de azt is akkor,ha még else kezdett állni.

2010. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
bocsi,kikötözni
2010. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha az álló fül HÁTRA felé fordul, általában sok a kálcium. Ha ELŐRE bicsaklik a teteje, az majd idővel szépen állni fog. Ne birizgáld a fülét!
2010. ápr. 9. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Holnap lesz 13 hetes...És nem akarom nyesetni a fülét, eszem ágában sincs, a nj-nak így szép a füle ahogy van xD...

Úgy tartom, hogy "a legjobb barátom". Csak cseppet furán néz ki így, aranyos meg minden. Mellette van már két felnőtt német juhászom, és egyiknek se állt így a füle, csak azért kérdeztem rá:$

2010. ápr. 9. 13:31
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha jó minőségű ételt kap, rendesen fel fog állni a füle. Az erősödő porc "kúszik felfelé", azért csak a teteje nyaklik le már.

Érdemes zöldkagyló kivonatot adni, az a lábainak is nagyon jót tesz.

2010. ápr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Akiteki ***** válasza:
13 hetesen ez még normális. Jó kajával, megfelelő kálciumbevitellel nem lesz gond vele.
2010. ápr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!