Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet leszoktatni a fél...

Hogy lehet leszoktatni a fél éves kutyát a széklet evésről? /nemrég vettük, nálunk rendes ellátást kap /

Figyelt kérdés

2016. máj. 10. 22:12
 1/7 anonim válasza:
Sajnos sok kutya előszeretettel eszi meg saját, esetleg más kutya székletét. A fél éves kutyák még abszolút nevelhetők. Ezért én azt tanácsolnám, hogy amikor észreveszed, hogy épp eszi olyankor határozottan rászólni vagy az orrára csapni, így egy idő után berögzül neki hogy bizony ezt nem szabad. Kitartást és sok sikert, remélem tudtam segíteni.
2016. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
én most kaptam egy kiskutyát ,ugyan ezzel a problémával de elég tanulékony és mikor megláttuk hogy elöször csinálta rá kiabáltunk hogy nem szabad
2016. máj. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
és megértette
2016. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen székletet eszik? (Amit állatok esetében egyébként ürüléknek hívunk, széklete csak az embernek van ;))
2016. máj. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Legalább nem kell összeszedni. És táplÁló is. Anyagilag is jól jársz.
2016. máj. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én bármennyiszer, bárhogy szóltam rá, még az orrára is rácsaptam, de semmi. Tudja nagyon jól hogy nem szabad de akkor is megeszi, és ilyen nagyon sunyi képet vág, onnan tudom, na meg hohy bűzlik a szájja. Sajnos ezt nagyon sok kutya csinálja, ez ösztönből jön, vagy nagyon nehéz vagy lehetetlen leszoktatni őket erről. Minden kutya más.
2016. máj. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyémek azóta nem csinálnak ilyesmit mióta nyersen esznek.Míg tápot kaptak,mindennapos volt a sz@revés.
2016. máj. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!