Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Néha nincs elegetek ilyenkor?

Néha nincs elegetek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Jó jó lehet ez a magamféle önző hülyeség de titeket nem idegesít hogyha a kutyátok úgy viselkedik mint valami nyomorék macska? Nekem yorkshire terrierem van. 7 éves és k***ára finnyás. Nem képes sétálni az utcán ha a beton beszívta a vizet és olyan egy kicsit. Kunyerál egy ropiért és mikor adom neki nem képes a végébe beleharapni b***meg hanem ott szarakodik.

ilyenkor nagyon felcs*sz hogy egyáltalán ittvan, veletek csinálnak ilyet a kutyáitok?


2016. máj. 12. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Ennek a fajta kutyának elég picike szája van, nem csodálom, hogy bénázik egy ropival. De, ha nem jönnek be a macskák, miért nem tartasz egy kutyásabb kutyát?
2016. máj. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Ja, és miért adsz neki ropit? :D
2016. máj. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha így vagy vele soha ne akarj Akitát xD Az Akita mint egy kutya bőrbe bújt macska :'D
2016. máj. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
a kutya mindig a gazdi tükörképe...
2016. máj. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Hahaha XD

Az én kutyám nagyobb, de minden büdösbe belehempereg, de ha kicsit vizes a föld, akkor már nem ül le :D

De engem nem ilyenkor idegesít a "létezésével", hanem mikor aludnék és nonstop ugat XD

2016. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Nekem Shibam van, jellemre mint egy akita, de azert macskanak nem mondanam. Igaz ami igaz nem kicsit igenyes a "megjelenesere", szoval egy eso utan masfel ora nyalakodas amig ismet toppon nem lesz, meg eleg hatarozott elkepzelesei vannak a dolgokrol (nem egy teged istenito kutyafajta az biztos), de par aprosagot leszamitva olyan mint barmelyik kutya.
2016. máj. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
a vizet igen van hogy nem szeretik nekem a kinti kutyám is rühelli ha kb fél centi víz áll a járdán vagy az udvari betonon, akkor már finnyázva megy rá. Ez kutyafüggő a ropi hát arról meg nem tehet. Ne idegeskedj ezek azért nem egetrengető problémák:)
2016. máj. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem idegesít, csak néha fárasztó. Mint pl amikor sietnénk, de ő még szöszmötöl, vagy nem szeret eső után a vizes fűben pisilni :P De hát na, ezzel nem lehet sokat tenni.


Viszont vannak dolgok, amik a gazdi "gyengesége" miatt alakulnak ki, pl a finnyásság, mert a gazdi be van tojva hogy éhenhal a kutya egy nap alatt, inkább elé rak gyorsan valami mást, ahelyett hogy kivárná amíg éhes lesz az eb. Vagy a kunyerálás is tipikusan egy olyan dolog amit azért csinál a kutya, mert a gazdi hagyja neki. Csak nem értem, akkor mire fel a kutyát szidja?

2016. máj. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

én néha azért el tudnák fogadni egy finnyás kutyát :)

az enyém épp az ellenkezője, mindent felzabál, de tényleg mindent... a sima undorító ízű féreghajtót úgy adom be neki h csináltatok vele pár trükköt és odadobom neki. rögtön felszippantja :)

van egy macskám is, na ő tényleg finnyás... de eldöntöttem h nem fogok ezen pattogni, mert úgysem éri meg, amíg normális alkata van.

2016. máj. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

Nevelés kérdése minden.


Nekem is kistestűim vannak,nem finnyásak,nem hisztiznek,mert normálisan vannak nevelve!


a 14 évesnek alig van foga ő már nehezen rág így ha bármit is kap tudom nem fogja 1 mp alatt befalni.

5 évessel nincs ilyen téren baj.


Tegnap zuhogó esőben sétáltunk, kimondottan élveztek :D

2016. máj. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!