Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ugathatta meg a testvére...

Miért ugathatta meg a testvéremet a kutyánk?

Figyelt kérdés
Ma délben kimentünk a kutyánkhoz, keverék labradorról van szó, még nyáron fogadtuk őt be az utcáról, azóta nagyon a szívemhezz nőtt. Nos, az idegeneket megugassa te tesómat nem szokta sosem, igaz, hogy neki nincs meg az a szoros kötelék a kutyussal, mint nálam. Úgy történt az egész, hogy délután kimentünk hozzá és nagyon elkezdett rá morogni meg ugatni. Tesóm be ment én pedig kint maradtam és nekem nem csinálta abszolut mindjárt hozta oda a labdáját, hogy játszunk. Később nélkülem ment ki a tesóm és akkor nem ugatott rá hagyta magát simogatni. Mitől lehetett ez?

2016. máj. 12. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert beszélni nem tud.
2016. máj. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy féltékeny a tesódra. Azaz téged kisajátít. Minnél hamarabb tegyétek őt a helyére a rangsorban.
2016. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
valószínű birtokol téged és védelmez. Ezt nagyon gyorsan ki kell nevelni belőle, mert tovább fajulhatnak a dolgok. Azt kell vele megértetni, hogy nem ő a falkavezér és a családból MINDENKI felette áll a rangsorban. A legcélszerűbb egy szakember megkeresése lenne.
2016. máj. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Birtokolhat téged, így bevédett a tesódtól. Mivel amikor nélküled ment ki már nem úgy reagált.


Rangsort helyre kell tenni.


Ismerősöm kutyája is ezt csinálta, mikor párkapcsolatban volt nem tudta a barátja megcsókolni,ölelni ismimet,mert a kutya neki akart menni. Ha nem volt ott ismim akkor a kutya kezes bárány volt a pasijával.


Kutyasuliban rakatták helyre a rangsort,azóta nincs ilyen birtoklási vágy. Sajnos ezzel vigyázni kell,mert a kutya a morgás,ugatáson is túl mehet vagyis haraphat!

2016. máj. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!