Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van-e valakinek közvetlenül...

Van-e valakinek közvetlenül vagy ismerősen keresztül tapasztalata a Belcando Finest Grain-Free tápjával kapcsolatban (akár a lazacossal, akár a bárányossal)?

Figyelt kérdés
A beltartalom tekintetében mások véleményét is kérném, különös tekintettel az amarántra. Eddig én nem találkoztam ilyen összetevőjű táppal. Ez persze az én hiányosságom is lehet. Pozitívumként vagy negatívumként kell értékelni az amarántot egy kutyatápban?

2016. máj. 13. 21:07
 1/1 Dobó Panni válasza:
Mi is a Belcandot adjuk golden retriever kutyánknak. Nekünk a kutyaiskolában ajánlották. Már régebb óta (kb. 2-3 hónapja) adjuk a kutyának és eddig semmi baja nem lett. Bár az elmúlt 1 hétben hasmenése lett, de ez nem valószínű hogy a táptól van (de még nem tudjuk). Mi a Junior Lamb & Rice , illetve a Junior Maxit adjuk neki mert még kicsi. Szóval a Finest Grain-ről nem tudok személyes tapasztalatot írni de maga a Belcando márka nekünk bevált.
2016. máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!