Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyát választanátok?

Sophie Shane kérdése:

Melyik kutyát választanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnek lakásba kistestű állatot .. Melyiket fajt ajanlanátok tapasztalatok alapjan ?

2016. máj. 14. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
yorkshire terrier
2016. máj. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
bichon havanese nagyon jó természetű kiskutyus, nekem is ilyen van, nagyon jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban :)
2016. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
FAJT? kutyát, macskát, tengerimalacot vagy hörcsögöt? vagy kutya FAJTÁT? Yorki, francia bulldog, bichon hagnese/ bolognese, menhelyi kis keverék, csivava, máltai selyemkutya, shi-tzu,. Első körben te mit tudsz nyújtani a kutyának. Mennyit lenne egyedül, mennyit tudsz vele sétálni/ foglalkozni.
2016. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
utolsó kérdező ! Elég sokat tudok vele foglalkozni mivel jön a nyár aztán pedig ha suli van akkor 6 kor levinném míg suliban vagyok levinné anyukám aztán délután meg hazajönnék és én foglalkoznék vele ! Ztán pedig sok szeretet kapna itt nálunk
2016. máj. 14. 14:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

anyukád is tud róla, ő is ugyanúgy akarja mint te? le fogja vinni 2-3 x amíg te suliban vagy?

nem úgy kezdünk tartani egy állatot,ami elél 15 évig, hogy úgyis nyár jön, ráérek..

számolni kell a jövőre,hogy mindig be tudjátok -e illeszteni a napi rendbe. reggel is célszerű levinni neked, utána anyukád ha otthon van 2-3 x is leviheti. te meg este hat után ha hazaértél leviszed.

ez így elég lenne.

2016. máj. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
a nyár azért jó hogy jön, mert ha kölyök kutyát veszel azt napi sokkal többször le kell vinni, mint egy felnőttet, de mire kezdődik a suli nagyjából be tudtok nála állítani egy napirendet. Ha anyukád is tudja vállalni, hogy minden nap 2x3 leviszi akkor semmi akadálya a kutyáknak. Ha nem csak a tiéd lesz üljetek le és beszéljétek át, hogy kinek melyik fajta tetszik és miért. És akkor együtt kiválasztjátok:)
2016. máj. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

yorki, havanese, bolognese, sicu, tacskó, mopsz.

Ezek kistestű lakásban tartható kutyusok én közülük választanék. A sz..r rágókkal meg ne foglalkozz akik annyira helyes nyelvtani ismeretekkel rendelkeznek, hogy a válaszadás helyett ezzel foglalkoznak.

2016. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom ☝🏻:)
2016. máj. 15. 13:42
 9/10 anonim ***** válasza:
38%
Lakásba? Állatkínzó!
2016. jún. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

csivava

yorkie

torpe spitz

lhasa apso

shih-tzu

tibeti spaniel

westi

bichon bolognese

bichon havanese

maltai selyemkutya

bichon frisé

bichon á poil frisé

tacskó ( rövid,hosszú,szálkásszőrű)

King charles spániel

Cavalier king charles spániel

Hirtelen ennyi jutott eszemben ,remélem tudtam segíteni! :)

2016. aug. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!