Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 napja fialt meg a kutyám,4...

2 napja fialt meg a kutyám,4 kölyökből 3 ma reggelre elpusztult a 4. ami életben maradt behoztuk az anyjától és cumisüvegből etetjük tehén tejjel. Van rá esély hogy megmarad? Rakjuk inkább vissza az anyához?

Figyelt kérdés
2008. szept. 24. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki tehéntejet, ez árt a kutyáknak. Vegyél neki állatpatikában tejpótló tápszert.
2008. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ma már nem tudsz venni potlótejet, legalább higisd fel és forrald fel a tejet !


Én cicámmal jártam igy és higitott tejjel megmaradt, persze az is felforralva

2008. szept. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem mindenképpen rakjátok vissza és figyeljétek meg,hogy hogy viselkedik vele. Nem biztos,hogy szegénykék azért haltak meg,mert az anyjuk nem foglalkozott velük.Szóval először is rakjátok vissza. Ha szoptatja, akkor többet nem nagyon tehettek érte, de egy állatoros azért nem árt.

Ha nem szoptatja,akkor vegyetek neki kutyáknak való anyatej pótló tápszert . Állatkereskedésekben és egyes gyógyszertárakban lehet kapni.Én inkább az állatkereskedést javaslom mert ott ellátnak tanácsokkal és ott cumit is tudsz venni a picinek.

Ebben az esetben inkább fontos,hogy kihívjatok hozzá egy dokit!

Ja és mindig tartsátok melegen,ha anyuci nincs ott,hogy hozzábújjon :(

Sok sikert!Majd írd meg,hogy mi lett, nagyon drukkolok!

2008. szept. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Most nem azért, de biztos, hogy átgondoltátok ezt a kölyköst dolgot? Biztos, hogy akartatok kölyköket? Tényleg nem azért mondom, de aki tehén tejre teszi a kölyök kutyát, az inkább ne vágjon bele...

Lehet kapni a patikában tejpótlót, de egyébként miért kellett elvenni az anyjától?

2008. szept. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért vettük ki mert nem igazán engedte szopni a kicsiket, csak úgy cumiztak ha cicire raktuk őket, de kis idő múlva el "nyalogatta" őket onnan. Nem tudom mi tévő legyek, mi lenne jobb a picinek meg persze az anyukának.
2008. szept. 24. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem biztos hogy az a baja hogy nincs teje az anyának az is lehet hogy túlságosan is foglalkozik velük vagy összenyomja őket
2008. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem probálgassátok visszarakni még lehet idegen neki és pár ora és elfogadja öket, nekem volt olyan civám akivel 2 napot foglalkoztunk, hogy elfogadja öket, amugy milyen fajta a kutya ?
2008. szept. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!