Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi baja lehet a...

Szerintetek mi baja lehet a mopszomnak? Milyen gyógyszert ajánlotok neki?

Figyelt kérdés
1 éves mopszomnak az orra fölött a redőjénél megjelentek ilyen kis véres foltok. Rendszeresen tisztítjuk neki az arcát. Mi lehet szegénykének a baja ? Ha tudjátok mi a baja milyen gyógyszert ajánlotok neki???

2016. máj. 16. 13:18
1 2
 1/12 bollocks ***** válasza:
81%
Tényleg ennyire retardált vagy, hogy probléma esetén nem az állatorvost kérdezed?
2016. máj. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az állatorvos tud gyógyszert ajánlani, mivel ő ért hozzá. Itt látatlanban senki nem fogja megmondani mi baja van.
2016. máj. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs gyógyszer ajánlat. És házi praktika sincs.

Ez olyasmi, ami orvost igényel. Akár gomba is lehet. Azzal pedig minél gyorsabban dokihoz, mert te is elkaphatod.

2016. máj. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ha azt most valaki azt ajánlja neked, hogy az újholdat követő első hajnalban a csillagos ég alatt megcsillanó ritka rikika fű magjait kell leszedni, majd azt forró vízben áztatni, utána 3 napig hagyni, majd a negyedik nap hajnalában a kutya fekvőhelye köré rakni pár cseppet az oldatból, akkor elhinnéd?

komolyan, miért nem lehet elmenni állatorvoshoz? csak ő tudja megállapítani, hogy mégis mi baja lehet a kutyának, és arra milyen gyógykezelés való...

2016. máj. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk, mi baja, mert nem vagyunk állatorvosok, és nem is tudjuk innen megnézni, megvizsgálni a kutyádat.

Vidd el állatorvoshoz, szerintem ez kézenfekvő kéne, hogy legyen.

2016. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4%

ha valamiért nem tudsz elmenni az orvoshoz,akkot betadinnal fertőtlenítsd naponta 3× és este nisoral samponnal fürdesd le és persze az adott területet a samponnal mosd meg.

a betadin fertőtlenít ha pl megszúrta vagy m3gkapta másik állat.

a sampon minden baktériumot gombát megöl.

remélem segítettem.

ui.:sajnos nagyon sok olyan ember van aki nem tudja m3gengedni magának az állatorvost az oltásokon kivül persze!

de ettől szereti az állatját!!!!

a mai világba lassan márcsak a pénzeseknek lehet kutyája is...

az ilyen kérdéseknél sztem inkább segíteni kellene,mint lecseszni!

2016. máj. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Talán mert az orvos az, aki ért hozzá, ha nekiállsz házilag kezelgetni, mikor azt sem tudod mi baja van, még nagyobb kárt okozhatsz, mint amekkora van.

Igen, legyen mindig félretett pénz állatorvosra, pont az ilyen esetekre! Ahol van pénz egy fajtatiszta 100ezer ft feletti kutyára, állatorvosra nincs?

2016. máj. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi 6# válaszoló hogy adtál normális választ nekem és nem csak lecsesztél. Tudjátok többi válaszolók éppen a kocsiban ültünk az állatorvos felé csak előtte gondoltammegkérdeztem tőletek de olyan fafej emberek vannak kivétel 6# hogy már rögtön szarfejnek kell nevezni
2016. máj. 23. 22:06
 9/12 anonim ***** válasza:

mert annyira hiteles a történeted... :)

persze, majd pont az állatorvos felé kérdezed meg, hogy mi milyen gyógyszert ajánlunk... :D

2016. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tőlem higgy amit akarsz , tudtommal nem vagy én hogy mindent tudj rólam. Na szóval köszi 6#
2016. máj. 25. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!