Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pisil mostanában némelyi...

Miért pisil mostanában némelyik kutya két lábon, "kézen állva"?

Figyelt kérdés
Többnyire fehér "pamacs" kutyáknál látom. Ez rossz szokás vagy valami betegség? Valamelyik sétál is közben. (Amúgy nagyon tehetségesek :D)

2016. máj. 17. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
vaameik úgy szarik :D
2016. máj. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"Fejnehéz" kutyáknál gyakori. Egyszerűen túlzásba viszik a lábemelés mozdulatát, az izmaik elég erősek, hogy a könnyű súlyukat felemelje. Nekünk a mopszunk csinálta nagyon profin.
2016. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
26%

Gondolom azért mert a kutyák húgy lazítót szednek.



........kutyulógus..........


a nap kérdése

2016. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne mert az én kutyám is ezt csinálja :D Bár ő csak a pisilés pár csöppjénél emeli fel a hátsó lábait és kézen áll pár másodpercre :DD
2016. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 fruzsikaa2001 válasza:
Nekem a kutyám is szokott két lábon pisilni.De sajnos neki nem csak megszokás hanem egy műtét miatt keves használja a bal lábát (pertes-kór) és mivel a bal lábára támaszkodott előtte így mindkettőt felemeli.
2016. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én olyat is hallottam, hogy (mivel kiskutyáknál jellemző) a kisebbségi komplexus miatt magasabbra akarnak hugyozni.. :DD bár ki tudja..
2016. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A 15 éves pumi kutyánk is így pisil. Ja és fehér :)
2021. ápr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekunk is igy pisil a kutyank :D
2022. okt. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!