Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehetne egy kicsit...

Hogy lehetne egy kicsit bátrabb a kutyám?

Figyelt kérdés
Az erdőben voltunk, a kutyám előttem 30 méterre, egyszer csak felfigyelt valamire, és elkezdett futni felém. Egy pillanattal később már megláttam a vaddisznót. A kutyám nem odajött hozzám, hanem engem hátrahagyva szaladt. Kerítésen belül bezzeg tud acsarkodni mindenkire, aki nem szimpatikus neki. Persze nem azt várom, hogy neki menjen a vaddisznónak, de azért jobban is bevárhatott volna, túlságosan előreszaladt. Amikor meg mentünk tovább az erdőben, akkor már bezzeg nem szaladozott össze-vissza, hanem a hátam mögött koslatott.
2016. máj. 18. 10:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha többféle inger éri őt rendszeresen, akkor minimálisan fejlődni fog. De alapvetően ő ilyen. Esetleg erősíthetnéd a köztetek lévő bizalmi viszonyt, ideális esetben hozzád kellett volna szaladnia, hogy mint falkavezér, te védd meg őt.
2016. máj. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!