Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan működik a BARF etetés?

Hogyan működik a BARF etetés?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nyers etetés és disznót nem kaphat.Oldal linkeket nem kérek azt magamtól is találok.Valaki aki tapasztalt az segítsen.


Először is milyen zöldségeket gyümölcsöket lehet adni? (lehet én vagyok a hülye, elfogadom, de sehol nem találtam leírást)


Belsőséget muszáj adni mellé? (vagy elég ritkábban is?)


Biztosan nem lesz baja a nyers hústól?


A BARF etetés mellé kötelező vitamin kiegészítőt venni? (paszta vagy hasonlók)


és egy mellék kérdés: Mit gondoltok arról hogy a kutya elvadul a nyers hústól? (személy szerint butaságnak tartom de falun mindenki ebben hisz)



2016. máj. 18. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:

lépj be ebbe a csoportba és minden kérdésedre választ kapsz:) nagyon jó dokumentumok vannak!

[link]

2016. máj. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem mintha eddig nem találtam volna millió facebook-os oldalt ami nem jó semmire de azért köszi
2016. máj. 18. 16:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Alma, répa.. Kb bármi, avokádót ne!

Nem muszáj, én heti 1x adok neki

Nem, nem lesz.. Vadat 2 hét után adj neki, az én kutyám egyszer nem lett beteg a Barftol

Én zöldkagylóport adok neki

Neeeem :D nem vadul el , ez butaság

jó BARFozast

2016. máj. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és én nagyon sokat tanultam 2 csoporttól: nyesedék hús kutyáknak, barf elvek az alapoktol, mit miért és hogyan
2016. máj. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :) én szoktam paprikát is adni de megfőzöm hogy puha legyen. Még egy kérdés: a kutyus 3 és fél hónapos. Nem túl fiatal?


(azért döntöttem BARF mellett mert bármilyen tápot veszek vagy nem eszi meg vagy kihányja, ha pedig megpuhítom hasmenése van. Akitől kaptuk maradékkal etette szóval nem tudjuk miről átszoktatni. Csak a nyers etetés vált be, a széklet szép és nem hányja ki)


Ha valakinek van tanácsa szívesen "meghallgatom" :) (nem olcsó tápot vettem neki)

2016. máj. 18. 17:26
 6/9 anonim ***** válasza:
bocsi, tényleg segíteni akartam a facebook csoporttal, mert ez a legjobb csoport és itt tényleg megtalálsz MINDENT ami szükséges, de nyugodtan fllegmazz le...
2016. máj. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó elnézést kérek... Leírtam a problémám a csoportba és nem érdekel senkit... A kutyának persze ennie kell... azért kösz
2016. máj. 18. 21:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Én paprikàt nem adok, és nem túl fiatal, amint a kutyáim hozzám kerültek BARF oztam veluk, a legfiatalabb 9 hetes volt
2016. máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kedves kérdező a facebook csoportban van egy csomó iromány MINDEN BARF-al kapcsolatos dologról csak szét kéne nézned és nem ezredjére feltenni nekik ugyanazt a kérdést, mert már lehet unják....
2016. máj. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!