Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanításkor herezacskó...

Ivartalanításkor herezacskó maradjon?

Figyelt kérdés
Melyik a biztonságosabb és ajánlottabb? Maradjon a herezacskó, vagy inkább ne?
2016. máj. 19. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne, mert ha marad, gyakran bevérzik és mehet újabb műtétre.
2016. máj. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A cicánál ige.
2016. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk maradt(sajnos). Műtét után bevérzett, begyulladt, antibiotikum kúra, a kutyának szenvedés, én meg hülyére aggódtam magam. Így 2 hét volt a gyógyulás. Első kan kutyám, ha lesz következő, ott már tudni fogom, hogy a zacsitól is búcsút veszünk...
2016. máj. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kutyanal, foleg ha idosebb kutya (szoval mar boven volt ideje megnyulni a bornek a terhelestol) semmifelekeppen sem. Eszetikailag sem egy szep latvany ahogy ott log a bor, es siman beleakad barmibe, es kesz a baj.
2016. máj. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
4 éves volt a pitem, amikor ivartalaníttattam. Zacsi maradt, össze sem varrták, hogy tisztuljon. Gallér nem volt, tudta nyalogatni. 2-3 nap alatt helyrejött műtét után. Most 7 éves, mintha nem is lett volna zacsija, úgy visszahúzódott a bőr.
2016. máj. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!