Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit prémium sport jó táp...

Brit prémium sport jó táp lenne egy egy éves Stafinak?

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ki kell próbálni, és megtudod, ha jól tudom abból is kapható kisebb kiszerelés. Nem is éri meg azonnal nagy zsákot venni. Ráadásul eléggé kutyafüggő, hogy jó lesz, vagy sem. Ami az egyiknek beválik, a másiknál totál kudarc. Ár/érték arányban jók a Brit tápok. Én is próbáltam belőle több fajtát is, a Premium-ból, és a Care-ből is, sajnos a kutyáim nem szerették. Ugyanígy jártam a Fit Active Next tápjával, pedig nagyon jónak találtam, vagy a jobb minőségű Taste of the Wild-al, és az Acana-val is.

Az első táp, amit jóízűen esznek, kaki is rendben, és ők is szépek tőle, az a Markus Mühle Black Angus táp. Igaz, én nem kizárólag táppal etetek. Heti 3-4 alkalommal kapnak főtt csirkét rizzsel.

2016. máj. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is azt ajánlom, hogy ne egyből a 15 kilós kiszerelést vedd meg.

A staffinknak és a másik (keverék) kutyánknak is próbáltuk, mindkettő csontsoványra fogyott tőle, pedig az előírt adagtól sokkal többet adtam nekik.

Lehet, hogy másnak beválik, neknük nem volt jó és több helyen is olvastam, hogy fogynak tőle a kutyák.

2016. máj. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!