Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős koráig fog minden...

Mennyi idős koráig fog minden evés után csuklani?

Figyelt kérdés
Van egy két hónapos kiskutyám,aki minden evés után csuklik. Vettem neki habzsolásgátló tálat két hete abból kap enni, lassabban eszik belőle, de még mindig csuklik minden evés után. Ez mikor fog elmúlni?
2016. máj. 20. 15:01
 1/5 piriiiii ***** válasza:

Hol vetted a tálat? (nekem is, vagyis az én kutyámnak sem ártana, ha tényleg beválik)

Az enyém is sokat csuklott kb féléves koráig, aztán ez elmúlt.

2016. máj. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát az enyém már 3,5 hónapos és még mindig rendszeresen csuklik :D szóval még egy darabig csuklani fog.
2016. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
(második vagyok). Én azt olvastam hogy ez gyakori a kiskutyáknál nincs tőle bajuk nem betegség csak egyszerűen csuklik valami miatt.
2016. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyik barátomnak kisállatboltjuk van így szereztem be a tálat. Cupák a bolt neve :)
2016. máj. 20. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyem ot honapos kora korul hagyta abba a csuklast,elejen en is aggodtam,semmi baja nem lessz ne aggodj es valahol olvastam,hogy kutyaknak nem is kellemetlen a csuklas mint embernek
2016. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!