Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen ez a munka?

Milyen ez a munka?

Figyelt kérdés
Rendőrkutya kiképző állás tetszik,de egyenlőre nem tudok róla valami sokat. Meg lehet élni belőle? Rendesen kapok havi fizetést? Milyen fajta kutyákkal dolgozhatok? Amelyik kutyával dolgozok azt magamnak kell ellátnom?
2016. máj. 20. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
ilyen nincs. Rendőrségen szoktak kiképezni kutyát ill komolyabb kutyasuliknál. CSAK ebből nem élhetsz meg mivel nem lehet hétfőtől péntekig 6-14ig rendőrkutyát képezni
2016. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Azok is rendőrök, akik a rendőrkutyákat kiképzik, amennyire tudom. Legfeljebb a kutyák gondozói nem azok. (Valamikor jártam kint a dunakeszi rendőrkutya telepen, onnan tudom.)
2016. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hol találtad az állásra a felhívást?

Ha valós , akkor rendes fizetés jár elvileg érte. Viszont valami kiképzői ismeret tuti kell hozzá.

2016. máj. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Igen, kapsz rendes fizetést érte havonta. De ugyan úgy rendőr vagy. Persze kell némi tapasztalat hozzá, jó pár év munkakutyázás, igen sok kutya kiképzése. Ez azért nem úgy megy, hogy már volt pár házi kedvenced, de semmi tapasztalatod nyom, őv és drogkeresés képzésben, de azért majd felvesznek.

Többnyire malikkal, hollandokkal, német juhászokkal, illetve ezek keverékével dolgoznak.

2016. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2016. jún. 2. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!