Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől ilyen az orra ez valami...

Mitől ilyen az orra ez valami hiba?

Figyelt kérdés

elmulhat.esetleg

[link]

[link]



2016. máj. 22. 03:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Kis kevereknek tunik, lehet apro pigment hiba.
2016. máj. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem simán fajta tiszta Shiba inu. Szerintem normális és semmivel sem kevesebb így. Lehet hogy idővel fekete lesz de lehet hogy ilyen marad :)
2016. máj. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
szerintem inkább akita, és a google barátom szerint idővel megnőhetnek a fekete részek, és az egész befeketülhet, de ha ilyen marad, az nem elfogadott
2016. máj. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Szinte biztos hogy nem akita. Tapasztalatból mondom mivel most is van akitám az akitának nem lehet ilyen orra és nem létezik ilyen szinben +ilyen kicsi korban mén nem áll a füle és a mancsai is aprók
2016. máj. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hmm, hát nemtom, [link] itt vannak felálló fülűek is, az orrukról meg itt olvastam: [link]
2016. máj. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Ott írja hogy Shiba & Akita. És ilyen pivin csak ritkán áll a fülük de inkább lekonyul. Nézz utána jobban. És az akitánál csak a fekete orr a megengedett kivéve a fehér szőrzetűt annak lehet hú színű is
2016. máj. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%
Hús*
2016. máj. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
aha, az a lap címe, hogy "Shun'you kensha AKITA INU babies". és ha ritkán áll a füle az azt jelenti, hogy nem állhat egyáltalán?
2016. máj. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
De miért erőszakoskodsz? Fogd fel hogy ez Shiba mert a lába is kicsi és maga a kutya is. És az akita nem létezik ilyen színben. Hat rippelnem kellene talán 8-10 hetes lehet de talán tévedek. Ha mégis igazam van 100% hogy nem akita
2016. máj. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
te erőszakoskodsz, kötözködsz, írsz kioktató hangnemű válaszokat. attól még hogy neked van egy nem jelenti azt, hogy az összes ugyanúgy néz ki, mint a tiéd, és azt sem, hogy te onnantól nagy szakértő vagy, mindenki más pedig buta. amúgy meg a kérdező is odaírta kulcsszóba hogy akita, a kérdése sem az volt, hogy milyen fajta.
2016. máj. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!