Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mopsz fajtiszta kutyát hol...

Mopsz fajtiszta kutyát hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok (nagyjából) az árával viszont az interneten nem nagyon találok kutyusokat. Akinek van honnan, kitől, mennyiért vette? Köszönöm.

2016. máj. 23. 15:00
 1/8 Amarok Tonrar ***** válasza:
94%
Minden mopsz fajtiszta, hiszen mindegyik kutya. Amennyiben nyávog, vagy kukorékol, átvertek.
2016. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mert egy tenyésztőnek nem kell interneten hirdetnie.

Keress kenneleket, és ott érdeklődj. Ott vannak fajTAtiszta kutyák.


Vagy ha mégsem akarsz több százezret kiadni, akkor fajtamentőknél is érdeklődhetsz.

2016. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mopsz kennelek:


[link]

2016. máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 24. 10:01
 5/8 vki0824 válasza:
Mi Bagon vettünk torzskonyvezett kis mopszot. Csak ajanlani tudom egy néni tenyészti őket pontosan sajnos mar nem emlékszem a nevére. Mindegyik alom gyönyörű volt amit eddig láttam :)
2016. jún. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 vki0824 válasza:
Ja es sajnos kissé drága volt, pontosan 150.000 Ft de valószínű azert mert apukája többszörös díjnyertes orosz-amerikai fekete, plusz manapság nem kevesebb egy torzskonyvezett kutyus sajnos :/
2016. jún. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

" plusz manapság nem kevesebb egy torzskonyvezett kutyus sajnos "


Törzskönyv nélkül vettél kutyát??? Akkor az nem fajtatiszta, és nem tenyésztőtől vetted...

2016. jún. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 vki0824 válasza:
Azt írtam hogy 150.000ft volt nyilván torzskonyvezett mert anélkül nem lehet tenyésztonel kutyát venni. Amit idéztél az írásombol az pontosan arra utal hogy egy torzskonyvezett kutya ennél az árnál nem kevesebb!! Értő olvasás! ;)
2016. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!