Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szélesedett ki a kutyám...

Miért szélesedett ki a kutyám háta/csipője?

Figyelt kérdés
Azt hittem, hogy csak ezt is beképzelem magamnak, de anya is észrevette. Szerintetek mi lehet az oka? Voltunk vele állatorvosnál, de akkor meg nem volt ilyen, legalábbis nem ennyire. Nem engedte megvizsgálni a pociját.

2016. máj. 23. 17:10
 1/4 anonim válasza:
Elég valószínű hogy kiskutyái lesznek. De ha mégse akkor csak jól tartjátok XD. Vidd el újra állatorvoshoz majd ő megmondja miért van. Bár szerintem tuti hogy vemhes :)
2016. máj. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor azert jött meg az étvágya, es kevésbé aktív? Betegségre gyanakodtam, de az étvagya pont, hogy megnőtt. Vizsla amúgy a kutyus, es nem értettem, hogy miért nem futkarozik az udvarban. (Persze sétálni mentünk, de akkor is inkább a nyomokban volt es nem szaladgált körbe-korbe)
2016. máj. 23. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy vidd vissza, vagy vigyétek másik dokihoz.


A férgességtől elkezdve az ál-és tényleges vemhességen át a gyomorcsavarodásig bármi lehet,erre látatlanban nem lehet válaszolni.

Biztosra veszem, hogy fáj neki.

2016. máj. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem nem faj neki semmie, ugyanúgy örül, eszik, sétál. Fájásnak semmi jele. Fereghajtva kb 2 hete volt. Szóval az sem lehet. De Álvemhesség szerencsére nem lehet, mivel semmit nem gyűjt maga köre.
2016. máj. 25. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!