Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ennyi elég a kutyára?

Szerintetek ennyi elég a kutyára?

Figyelt kérdés
ugymond chip,kutyaágy,oltás stb stb...szerintetek elég 25000ft?
2016. máj. 23. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a kutyát is bele számítottad akkor lehet nem.Ha a kutya cuccaira gondolsz akkor szerintem simán
2016. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Menhelyen mennyi?(a kutya)
2016. máj. 23. 20:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem azokat az embereket, akik számára pontosan ki tudják számolni, mennyit fogyaszt egy kutya mondjuk egy èv alatt. Hisz mindig közbejöhet valami ès akkor futni kell vele az orvoshoz. Ha igazán megfelelő körülmények között szeretnèd őt tartani ès ha az a cèlod, hogy egészséges legyen, akkor áldozz rá több pénzt.
2016. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
amikor mi vettuk a kutyat, akkor a kutya aran kivuli koltsegeink 17.500 ft ( allatorvosnal tett 1. latogatas, chippel, kutya utlevellel, oltasokkal, feregtelenitessel, altalanos vizsgalattal egybekotve), jo minosegu parazitakat tavoltarto nyakorv ( 2.500 ft ha jol emlekszem) voltak. ezen kivul vettunk neki 1. adag kutyatapot, sampont, hamot, jatekokat, kutya pelust amig nem volt szobatiszta, fesut , fogkefet, fekhelyet kosarral... igy mar boven 25 felett jartunk, DE! te lehetsz lelemenyesebb, a kutya agyat magad is megcsinalnod, regi parnabol es otthon talalhato muanyag ladabol kialakitva, vagy kosarbol, legy kreativ. :) jatekokat is csinalhatsz neki, ill. a fa bot ingyen van. szerintem ha kreativ vagy, akkor eleg lesz. menhelyi kutyaert pedig menhelye es kutya aktualis allapota valogatja, hogy mennyit kell fizetned. erdeklodj utana.
2016. máj. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én áldozok is :) csak ha veszem a cuccait nem tudom mennyi...ha orvoshoz kell menyi egyből megyek lesz is rá pénz..de most az ár érdekel ha kell teszek még bele pénzt de pont ezt kérdem hogy mennyit...vagyishát hogy elég-e..
2016. máj. 23. 20:46
 6/8 MoonSoon ***** válasza:

Legtobbszor amit veszel a kutyanak az pont nem fogja erdekeli, legyen az jatek fekhely barmi. Van egy valag jateka a mienknek, de a legnagyobb moka a flakon, a papir tojastarto, a wc papir guriga es egy elahsznalt zoknim. Van kutyaagya is, de egy megviselt puloveremen fekszik vagy a foldon a meleg miatt.


Az oltas a Chip nem egy nagy tetel, szerintem nincs ketto 6000 forint ( a chip ara max 3500 forint). Azt sem irtad le milyen idointervallumon belul kene, hogy eleg legyen ez az osszeg, 1 honapra eleg(ha az alap ellatast nezzuk) fel evre nem.

2016. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha menhelyi kutyád lesz akkor ott meghatározzák mennyit kell érte fizetned ( chip , oltás , ivartalanitás ) ha ezek már mind megtöörténtek a menhelyen . A kis dolgaira elvileg elég 25 de én még tennék félre esetleges betegség esetén vagy bármi :)
2016. máj. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Simán elégnek kell lenni, ha felnőtt kutyáról van szó. Kölyökkel az oltások miatt többel kell számolni (több oltássorozat kell nekik).


Oltva elvileg be van oltva egy menhelyi kutya, erre max elkérnek valamennyi támogatást, legyen mondjuk 8000 Ft.

Kutyaágyat/fekhelyet 4-5000 forintért tudsz venni. Tálak 1000 Ft, normális nyakörv+normális póráz együtt mondjuk 4000Ft. A többi pénz simán elég kajára vagy bármi más felszerelésre esetleg kullancs/bolhanyakörvre, Scalibort 4000 körül kapni.


Úgyhogy ja, elég lesz szerintem. Ha kistestű felnőtt kutya akkor meg pláne, mert nekik a felszerelés (ágy, póráz, stb) valamivel olcsóbb is.

2016. máj. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!