Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek görbe a lába? (kép)

Szerintetek görbe a lába? (kép)

Figyelt kérdés

Szerintetek is görbe vagy csak én reagálom túl? 3,5 hónapos nagy fajta kölyök.


[link]



2016. máj. 23. 20:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24%

Idiota. Kar az ilyennek tanacsot adni. Sajat tapasztalatbol beszeltem mert az en kutyamnak is ilyen volt a laba es ra ket hetre sokkal csunyabb(mert en is lusta voltam orvoshoz vinni mint te,inkabb vartam ket hetig) szerencsere helyre lehetett szedni.

Es,hogy valoban nagytestu azt ugy ertettem te barom,hogy igazabol nagytestu mert itt sokan a nemetjuhaszt is hajlamosak nagytestunek nevezni :))) na es azzal nincs tapasztalatom.

De te bajod...es a te kutyad,ugy bacod el ahogy akarod.

Amugy szivesen! Idiota...

2016. máj. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Képzeld tudom hogy a németjuhász közepes körül van de az enyém nagy méretű. Ls anyi baromságot olvadtam már tőled hogy boldogulok a "tanácsaid" nélkül is. Utolyára a doki azt mondta kicsit kövér szóval mától kevesebbet kap és inkább tápot adunk neki a Barf ráér.
2016. máj. 23. 22:32
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Legalabb rajottel,hogy a barf nem nagytestu kutyanak valo.

Jo minosegu tapot adj meddig kolyok es a K-9 mindenkepp melle mert a nagytestu kutyak laba hamar elgorbul es nehez helyreszedni.

De csinald az ellenkezojet ha en nem vagyok megbizhato es halgass masokra :)) sok "hasznos" tanacsot kaphatsz itten:D

2016. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A tiédnél biztos hasznosabbakat találok. És amugy magyarázd már el a barf-osoknsk hogy nagy fajtának nem való a barf... :D azt hiszem rádengedik a nagyméretű barfos kutyáikat.
2016. máj. 23. 22:52
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is barfozok a nagytestű kutyámmal 5 hónapos kora óta, de én adok mellé zöldkagylót és lazacolajat. Legalább zöldkagylót adj az izületeire, és tartsd vékonyabban. Én egy percig sem bánom, hogy barfozok vele, mert nagyon brutál kondiban van tőle.
2016. máj. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nekem is tetszik mer látszik hogy élvezi de épp fogat vált szóval nem metek adni inkább táp.
2016. máj. 24. 07:36
 17/17 anonim ***** válasza:

Miért baj a fogváltás?

Pont akkor is kapott az én ebem is marhacupákot nyersen rágni. Viszket, fáj az ínye. E miatt is fokozódik a rágási kényszer fogváltáskor a kölyköknél.

2016. máj. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!