Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya paroztatasnal a kan...

Kutya paroztatasnal a kan sajat himvesszojere morgott, odakapott?

Figyelt kérdés
Van egy szuka rottweilerem. Eppen tuzel, elhoztak a kant, elore lebeszeltuk, ha tuzel a szukam beparoztatjuk. De a kan amikor parzo mozdulatokat csinalt, leugrott a szukarol es morgott a sajat peniszere es oda is kapott, ilyet meg nemlattam ez miert llehetett? A fedeztetes persze nem sikerult.
2016. máj. 24. 17:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy fájdalmai voltak, azért csinálta.
2016. máj. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Lehet, de mi valtott ki nala fajdalmat kozosuleskor. Veseproblema vagy hugyuti fertozes? Aki tapasztalt ilyet legyszi ossza meg velem, az illeto nagyon jo haverom es szereti a kutyajat. Mi lehet a gond?
2016. máj. 24. 17:34
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bármi. El kell vinni orvoshoz, le kell szüretni es kiderül a baj. Valószínűleg alkalmatlan fedeztetni.
2016. máj. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

gondolom bejegyzett tenyésztők vagytok, akik a betegségekre szűrt, tenyészszemlés kutyáikat akarják pároztatni, nem csak úgy összetesznek két hasonló kutyát.

ha nem így van, akkor nem is baj, hogy nem sikerült.

egy tenyésztő valószínűleg tudná, hogy mitől van ez, és mi ilyenkor a teendő.

2016. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Koszi utolso, valoszinuleg te is egy tenyeszto vagy aki a konkurenciat akarja kiirtani, szellemes hozzaszolasaival. Tudd meg hogy egy szaporitotol sokkal szebb kutyat vettem, mint amiket a kennelekben latni , foleg ennel a fajtanal es aranyos , gyonyoru testalkatu , nagy feju. Kennelbol akartam de nem talaltam eleg szepet. Jahh es nem korccsal fedeztetnem hanem kan rottweilerrel ami kullemre tokeletes.
2016. máj. 24. 17:46
 6/15 A kérdező kommentje:
Mindenkepp vele akarom fedeztetni, ugyhogy ha volt mar vlki jasonlo ciponen kerem mondja el mit kene csinalni, betegseg vagy vlmi genetikai rendellenesseg?
2016. máj. 24. 17:48
 7/15 anonim ***** válasza:
98%

Az a gond a szaporítással (többek között) hogy simán lehet, hogy valami nemi betegséget ragasztotok a kutyádra. (persze nem direkt, a kan gazdájának lövése sincs hogy beteg-e a kutya. Lehet hogy nem mutat tüneteket, de az is lehet, hogy ráragad a tiédre és belepusztul)


Amúúúgy, ha egyértelműen látszik hogy valami nem kóser a kannal, miért fedeztetnéd vele a szukádat és csinálnál egy alom beteg kölyköt?

2016. máj. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Legalább olvasnátok utána, hogy hogy kell rendesen csinálni... (ne, inkább hagyjátok az egészet!) Dokit láttak az elmúlt hónapban?
2016. máj. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen az, amikor hozzá nem értő tajparasztok próbálkoznak a szaporítással és választanak a szukájukhoz egy idegbeteg kant. Ez most szerencsére nem sikerült, de nincsenek illiúzióim és tudom, hogy ettől még nem adod fel.
2016. máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egy kutyánál általában nem a küllem hanem a jellem a fontos. A küllem csak másodlagos. Viszont vannak olyan fajták is ahol a küllem a lényeg na a Rottweiler nem ide tartozik.
2016. máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!