Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja a kutyámnak?

Mi baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Van egy 6 eves golden retrieverm. A tesom mikor nalunk volt ( mert nem lakik nalunk) eleg csunyan bant vele de nem bantotta csak ijesztgette. Most olyan bagyadt, kedvtelen es ha hivom nem jon oda. Nem toporog elottem hanem elmegy es lefekszik. Ez az ijeszgetes miatt lehet? Ha ne, akkor mi baja?

2016. máj. 25. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem, inkább beteg. ha nem javul, vidd orvoshoz.
2016. máj. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Ha egy kis ijesztegetés miatt lelkibeteg lett, akkor valami nincs rendben a kutyával xd. Mondj neki vicceket, hátha jobban lesz
2016. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Miért? Te eddig azt hitted, hogy a kutyáknak nincsenek érzelmeik?
2016. máj. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

A kutya a gazdától várja a biztonságot, a védelmet. Egy finom, érzékeny kutya egy ilyen szituációban, mikor a gazda csak áll és szórakozik a szenvedésén, azért össze tud törni valamelyest. Úgyhogy a helyedben nem csodálkoznék ezen a viselkedésen.

Az okos tesódat pedig csókoltatom.

2016. máj. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a kutyamnak vannak erzesei es en minden nap beszelgetek vele es simogatom de olyan szomoruan nez:(
2016. máj. 25. 15:27
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Ne beszélgess vele, hanem fogd meg vidd ki sétálni, labdázzatok, játssz vele. Lehet csak unatkozik.
2016. máj. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De mindig odajott eddig ha hivtam meg toporgott es orul, mostmeg elmegy es lefekszik. Egyebken lehe hogy a seta miatt ilyen? Mert nem tudtam elmenni vele setalni egy ideig mert zuhogott az eso meg nem volt idom. Ha nem lesz tobbet ilyen, hogy ne, megyunk setalni, ujra jokedvu lesz?
2016. máj. 25. 16:40
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Vége a sulinak. Jönnek a lepontozások.
2016. máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Vidd el kutyapszihologushoz,biztos lelkibeteg lett a tesod brutalis viselkedesetol :)))))))))))
2016. máj. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Legyszives ertelmes valaszokat, nincs szuksegem arra, hogy mindenki veszekedjen:( tenyleg aggodom
2016. máj. 26. 06:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!