Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megellett a kutyám, várhatok...

Megellett a kutyám, várhatok még kiskutyára vagy befejeződött az ellés? Honnan lehet tudni?

Figyelt kérdés

Az első dél körül a második 15óra körül jött ki.

Elég nyugodt a kutya bár egy 2 órája még kicsit remegett.

Most rendezi szoptatja a kiskutyákat.

Nyugodtnak látszik, viszon én több kutyára számítottam mert nagyobb volt a hasa.


2016. máj. 25. 18:10
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A kutyus keverék.
2016. máj. 25. 18:10
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
állatorvosnak meg kell mutatni a nőstényt és a kölyköket is, akkor is ha látszólag minden rendben van. Ő tudja megállapítani, hogy esetleg maradt-e "bent" valami.
2016. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Ha vitted volna ulttahangra, akkor tudnád mennyi kölyökre kell számítani...
2016. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Hogy is hívják azt a betegséget, amikor az anyakutya elpusztul, mert benne marad észrevétlenül egy kölyök?
2016. máj. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Elvittuk ultrahangra, eleg neves dokihoz és elég szép osszeget kért egy uh ra.

De arra sajnos nem volt ideje, hogy megszámolja......


Mindenképpen elvisszük állatorvoshoz.

Csak gonoltam hatha ti is tudtok hasznos tanácsot adni.

2016. máj. 25. 18:25
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

Majd a távolbalátó röntgen szemünkkel kiderítjük, hogy nincs-e több kölyök? Az orvos majd megmondja. Csak nehogy túl későn derüljön ki, hogy maradt bent kölyök.


Egyébként csak figyelmeztetésképpen jelzem, hogy szerencsére ezen az oldalon a többség nem támogatja a szaporítókat, akik keverék, beteges kölyköket gyártanak.

2016. máj. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

"Nem volt ideje, hogy megszámolja"

Ott kellett volna felnyomni az orvost, mert ilyet nem csinálhat, és egy másikhoz elvinni.

Most ha te haldokolnál, és azt mondja a dokid, hogy bocsi, erre nem érek rá, akkor feladod? Na ugye.

Mellesleg vagy sok kutyáról volt szó vagy el sem mentetek orvoshoz.

Én nem támogatom a szaporítást, pont ezek miatt, miért nem vitted abortuszra a kutyádat?

2016. máj. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Mondjuk gondoltam, hogy egy normális választ nem fogok kapni. Mert ti aztan megmutatjatok, hogy milyenek is vagytok valójában, közben meg szart sem tudtok.


De akkor elmondom!!!

Falun élünk kertes házban. A kutya bent van a házban. Állandóan figyelünk rá ha tüzel véletlenül se legyen baleset.... igen igazatok van, ivartalanítani kell a kutyát. Rendben ez meg is fog történni.

Ha tüzel a kan kutya be van zárva. Ő kint él az udvaron.

Ezért nem is sejtettük, hogy vemhes a kutya.

Egyik nap nem tudott ráállni a hátsó lábára. De akkor már lártunk vemhességre utaló jeleket. Este átvittük az ügyeletre, hogy nézze meg a doki. Akkor kértük, hogy csinaljon egy uht. Meg is csinálta aztmodta, hogy van benne kutya. Kérdeztem is, hogy de még is mennyi???? Aztmondta, hogy ő igy este már nem fogja számolgatni.

Ha már így alakult, kerestunk a kutyáknak gazdikat. És el lesznek ajándékozva.

Nem állt szándekomban szaporitani.

De tudom neked ez azért fáj mert kevesebb embernek tudod a fajtatiszta kutyáidat árulni ;)


Dokihoz elvittük!! Nincs bent több kutya.

Csak kivancsi voltam a tanacsokra.

De kössz szepen! ;)

2016. máj. 25. 19:14
 9/17 anonim ***** válasza:
43%
Nem árulom a fajtatiszta kutyáimat, mert menhelyről fogadtam örökbe 2 kutyát és ivartalanitottam is őket, hogy ne pusztuljanak el gennyes méhgyulladásba..
2016. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%
Szeretem ezt a szaporítós mentalitást. Ha már ostoba voltál, legalább szidd a felelősség teljes kutyatartókat, az sokkal könnyebb. Persze, az a baj a szaporítással, hogy így kevesebb fajTAtiszta kölyök kerül gazdához... Dehogy az, hogy így is 2-3 millió keverék vár gazdára gyepiken, menhelyeken! Vagy hogy fogalmad sincs milyen betegségeket örökölhettek a kölykök! Vagy hogy nem értesz a kölyökgondozáshoz, szocializáláshoz! Esetleg, hogy elpasszolod a kutyákat, de az már nem fog érdekelni, hogy 7-8-9 év múlva mi lesz velük! Ha utcára, láncra, gyepire kerülnek, mert mégiscsak rossz gazdához juttattad őket, az már ugye nem a te bajod. Viszont van egy rossz hírem: miattad születtek meg a kölykök, egész életükre felelős vagy értük! Ja, hogy te már a szuka kutyánál sem voltál felelősség teljes...
2016. máj. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!