Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért morgott a kutyám?

Miért morgott a kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy 8 éves Rottweiler kutyám. Ma be volt zárva a kennelbe. Amikor megsimogattam morgott egyet közben. Vajon a rossz idő miatt, vagy más miatt? Mert nem szokott így csinálni.
2016. máj. 26. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
A kennel kerítésén keresztül simogattad meg, vagy benn voltál? A mi kutyánk olyan, (a hátsó udvarban van) ha kerítésen keresztül simogatom meg, mindig úgy csinál, mintha meg akarna harapni, oda akarna kapni, egyébként semmi gáz vele. Lehet, hogy a kerítés/kennel zavarja meg, védeni akarja a területet.
2016. máj. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A morgás semmi esetben sem normális, akár kerítésen keresztül, akár kennelen belül akarja a gazda megsimogatni a kutyáját! Minden esetben pofátlanság, félrenevelés.


Kérdező, a körülményeket nem tudjuk, de a morgást semmilyen szituációban nem szabad megengedni! Lehet, hogy csak bepróbálkozott a kutya, de lehet, hogy valami félrement a nevelésében.

2016. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Valoszinu valami el lett rontva a nevelesnel,8eves rotinal ez eleg nagy problema lehet.

(Elso hozzaszolo,ha eloled bevedi a kutyad a teruletet akkor nalatok is gondok vannak,probalj valamit tenni ez ellen)

2016. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a főnök akkor tőled nem védi a területét. Ő a főnök azt hiszi. 8 éves ez már nem fog változni, ha 1-2 éves és morog már az is nagyon-nagyon késő, itt már nem hiszem, hogy lenne megoldás. Ezt 6 hónapos korig kellett volna lerendezni, hogy semmiképp nem vagy morogható, és te vagy a főnök.
2016. máj. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez nem jó!

ahogy az előttem írok leírták,semmilyen körülmények közt sem szabad a kutyának a gazdájára vagy a család bármely tagjára morogni.

mindegy hogy kennelen belül kivül...

Szerintem azért még lehetne vele mit kezdeni hiába 8 éves...

vedd kezedbe az irányítást,mert nagy kutyaról van szó,nehogy baj legyen!

2016. máj. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon kivancsi lennek miert lettem lepontozva :)
2016. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5 vagyok.

pedig jót írtál rudy...

2016. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Koszonom 5-os :)

Itten amugy azert szoktak lepontozni ha megirod az igazat :))

2016. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontoztam le.
2016. máj. 27. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!