Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tápon kívül hogy lehet még...

Tápon kívül hogy lehet még kutyát etetni? Probléma lent!

Figyelt kérdés

Kb 12 kg-os kutya, tápot kap, de borzasztó keveset eszik, az egy napi adagját 5 napig adom neki.

Rengeteg tápot próbáltunk már, úgy, hogy kirakom, ha nem eszi meg elveszem, de nem elég erős az életösztöne úgy tűnik, mert napi pár szemmel elvan, viszont egyre soványabb, így változtatni kell.

Gondoltam rá, hogy akkor főzök neki, de mégis mit lehet? Ha főtt kaja van keverve a táppal, úgy jobban megenné, valami kutyás étrend létezik?



2016. máj. 26. 19:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%

7-esre ne halgass!


A konzerv semmiképp nem való kutyának (semmi hasznos nincs benne, és még fogkövet is okoz) melegíteni pláne felesleges.


Jó minőségű táp, de inkább BARF

2016. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Eléggé megtetszett ez a húsos etetés, olyan kérdésem lenne még, hogy erre, mint a tápcserélnél mondjuk, fokozatosan kell átállni?

2016. máj. 27. 21:23
 13/17 anonim ***** válasza:

Eleinte leforrázhatod a húst, de nem szükséges. Én valamilyen baromfi húst és csirkenyakat ajánlanék kezdésnek, azzal könnyen el fog boldogulni.

Viszont semmiképpen se keverd a táppal.

Továbbra is csak ajánlani tudom a korábban ajánlt Facebook csoportot, ott minden kérdésre választ kapsz.

2016. máj. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
22%
Én is kipróbáltam a BARF etetésmódszert, szerintem nem rossz dolog, de az én kutyusom nem ette meg a nyers húst. Én Real Nature tápot vettem most neki és szerencsére megjött az étvágya.
2016. máj. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
56%

14-es ezen most nagyon meglepodtem.

Eddig meg voltam gyozodve rola,hogy nem letezik olyan kutya aki a nyers hust nem eszi meg. Milyen fajta kutyusud van? Biztos,hogy kutya?

2016. máj. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Oké, köszi!

Utolsó, én is ismerek olyan kutyát aki nem eszi meg a nyers húst, ő a tápra van rákattanva, szóval mindkét véglet létezik:D

2016. máj. 29. 14:51
 17/17 anonim ***** válasza:
38%
14es vagyok. Máltai selyemkutyám van. A zöldségeket, gyümölcsöket nagyon szereti. A húst viszont mindig ott hagyta. Szerencsére sikerült leszoktatnom a válogatásról, de nem volt egy egyszerű kör.
2016. máj. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!