Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolhás, koszos kölyök fürdetése?

Bolhás, koszos kölyök fürdetése?

Figyelt kérdés

befogadtam egy kiskutyát, 9-10 hetes lehet kb. Bolhás. Hétfőn megyünk dokihoz, állatorvossal beszéltem, azt mondta, hogy kölyöksamponnal megfürdethetem,hogy a bolhák ne kínozzák. DE! csak érzékeny bőrre való-bolhairtó kutyasamponom van, amin nincs írva,hogy szabad vagy sem kölyköt fürdetni vele.

Nem szúrok ki a kutyával ha megfürdetem ezzel a samponnal?



2016. máj. 28. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
amúgy ha nem vagy biztos abban, hogy jó-e egy kölyöknek, akkor miért nem veszel olyat, ami tuti jó? nem kerül akkora nagy összegekbe
2016. máj. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, csak arra vigyázz, hogy ne menjen a szemébe. Előtte pedig nèzd meg a szavatosságát, mert a lejárt samponok nem sokat segítenek a bolhák megölésében.
2016. máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a szavatossága még jó, és azért nem tudok kölyök sampont szerezni, mert nincsen a környéken ilyen bolt pláne nem szombat du.
2016. máj. 28. 17:23
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

akkor meg el kell menni messzebre..., ha már egyszer valaki felelősséget vállal egy másik élőlény életéért, akkor igenis tegyen meg érte mindent

gondolom, ha gyerekednek kéne valami, ami csak a szomszéd városban kapható, akkor egyből megmozgatnál érte minden követ

egy kutya élete miért ér kevesebb, mint egy emberé?

2016. máj. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ki mondta h kevesebbet ér ?

A kocsi szervízbe van és nincs nyitva bolt még a városban sem szombat du ahol ilyet kapni lehetne. HA MEG NEM TUDSZ VÁLASZT ADNI NE VÁLASZOLJ!

2016. máj. 28. 18:15
 6/11 anonim ***** válasza:

"Kedves Válaszadó!

Ha nem érdekelne, akkor hagytam volna bolhásan az út szélén a kutyust. Amennyiben nem tudsz nekem segítő választ adni, akkor kérlek ne írj a kérdésemhez választ. Ha trollkodni szeretnél, akkor pedig nyald ki anyád pics*j*t."


ha trollkodnék nem ilyen választ adtam volna, de hiába, látszik a kultúra...

2016. máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
és még annyit a bunkó leveled után: kifogás mindig van...
2016. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

milyen emberek vannak...

nem olvastad el a kérdésd???

arra válaszolj!

befogadott egy árva kutyust,és te abba kötsz bele hogy nem rohan azonnal samponért???

úr isten!

ez az oldal azért jött létre,hogy a kérdésekre választ kapjon az emberre nem azért hogy mindenki kioktassa a másikat!

ha engem bosszant egy kérdés vagy nem tudok rá válaszolni,nem írok oda inkább semmit,tedd te is ezt...


kérdező:nyugodtan fürdesd le a kicsit nem lesz semmi baja!!!

2016. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"bas_zódj meg

Az üzenet szövege: amennyiben nem a kérdésre válaszolsz, úgy megszeged az oldal szabályzatát."


a kérdésedre válaszoltam..., sajnálom, hogy nem tudsz szöveget értelmezni...

leírtam, ha nem vagy benne biztos, hogy nem jó kölyöknek, akkor ne add neki...

és továbbra is kulturált embernek tűnsz...

2016. máj. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Időpont ma 20:48 köszönöm, megfürdettem sok döglött bolha kijött belőle köszönöm!:)
2016. máj. 28. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!