Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek milyen tapasztalata...

Kinek milyen tapasztalata volt a Royal canin Boxer Junior táppal?

Figyelt kérdés
Elég drága ezért inkább megkérdezem mielőtt vennék ilyet.

2016. máj. 29. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
GYenge kozepkategoria es draganak se mondanam. Nezz meg egy premium tap arat (pl. TotW, RN, Acana, Orjien ami jopar ezer forintal dragabb es a kutyanak lenyegesebben "egeszsegesebb").
2016. máj. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát az üzlet ahol nézegetem az Acana olcsóbb.
2016. máj. 29. 09:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor vedd a RoyalCanint. Azzal etetsz amivel akarsz, csak irtam az egy vacak, epeszu ember nem etet azzal, ahogy Pedigrevel sem vagy TESCO gazdasagos kutyatappal.


Amugy nem tudom te hol nezted, mert barmelyik netes kereskedot nezem vagy kozel egyarban vannak vagy dagabb az Acana. Azert ha dobsz egy linket megneznem (ha kimerve veszed ott meg az van benne amit beletesznek, lehet a zacskon Acana van amugy valami szarral van feltoltve es lehuznak).

2016. máj. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!