Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S! Lenyelt a 10 kilós...

S. O. S! Lenyelt a 10 kilós kutyám egészben egy két oldalt megcsomózott műbeles virslit! Mi lesz most vele?

Figyelt kérdés
10 éves a kutya, kis termetű, mint egy tacskó! Kivettem a virslit a hűtőből, és teljesen váratlanul felugrott, kikapta a kezemből és egyben lenyelte! A virsli Hyza műbeles volt!!! Hívtam a Lehel úti állatkórházat, ott nem tudnak fogadni, mert 2 és fél órát kéne várni, addig meg elindul az emésztőrendszerébe, rögtön hívtam a Primavetet a 15. kerületben, ők azt mondták, ne izguljak, ki fogja kakilni, nem lesz semmi baj, nem kell gyomormosás! De én mégis izgulok! LÉGYSZI ADJATOK TANÁCSOT!!!! Mit csináljak??? Nem akarom, hogy elpusztuljon! Az eset 20 perce történt!!!!! 11:10 van!

#kutya;műbeles;virsli;lenyelte;elpusztul
2016. máj. 29. 11:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Tehat ha egy allatorovos azt mondja ne izgulj, akkor pontosan mit is varsz tolunk itt? Egyikunk sem allatrovos, de en sem hinnem, hogy baja lenne tole. Esetleg hanytasd meg.
2016. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, csak a tapasztalatok is érdekelnének! Hogy hánytassam meg? Van erre valami módszer? Mert ha kell megcsinálom!
2016. máj. 29. 11:15
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a kutyát emészteni. Nem lesz baja. Ne hánytasd, mert csak rosszabb lesz. Adj neki vizet, azt egészségére.
2016. máj. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az emésztőrendszere megoldja.


A kutyát meg sürgősen neveld, vidd kutyasuliba, mi az hogy kieszi a TE ételedet a kezedből??


(egyrészt, az a tiéd, nem az övé. Másrészt, a virli még nem baj, de ehet olyat amitől komoly baja lesz)

2016. máj. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A 10 éve alatt, soha, de soha, semmit nem vett ki a kezemből, azért történhetett ez meg, mert fel sem merült benne, hogy bármilyen formában hozzányúl a kezemben lévő virslihez, ráadásul úgy, hogy nem is lógattam le a kezemet, hanem csak meg szerettem volna pucolni, és csak annyit hallottam anyutól, hogy emeld feeeel, és már nem is volt a kezemben a virsli! Próbáltam elkapni, visszahúzni, kivenni a szájából, de berohant az asztal alá, és azonnal lenyelte, esélyem sem volt kivenni a szájából...
2016. máj. 29. 11:30
 6/14 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, tényleg kár aggódni.
2016. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem figyeld hogyan viselkedik. habár ha ennyire aggódsz megérné megkérdezni a dokit.Mivel nem tudod (vasárnap van ha jól tudom) orvoshoz csak hívd fel és kérdezd meg mit tudsz tenni vagy mire kell figyelned.
2016. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Viszont, azt tapasztaltam már, hogy bármit elejtünk, azonnal lenyeli, itt ételre gondolok! Ha leesik egy kis darab vöröshagyma, már ott sincs.... Amikor kicsi volt, rágta a fa konyhaasztal lábát, úgy próbáltuk leszoktatni, hogy erős Pistával vékonyan bekentük az előszeretettel rágott részeket, na most a vége nem az lett, hogy megérezte és elrohant onnan, hanem lenyalta mindenhonnan... élvezettel... de a rágásról leszokott, de nem az erős pista miatt... Borzasztó falánk, és elég furcsa az ízlése, holott a legkülönfélébb kutyaeledel finomságokat kapja, szaftos és száraz kaját váltogatva, kutyanasi, főtt csirke, marha, disznó, rizzsel, tésztával, répával, totál ki van nyalva a feneke... mert imádjuk!
2016. máj. 29. 11:35
 9/14 A kérdező kommentje:
Tigrencs! Már hívtam a dokit, ahogy írtam is, csak azért tudod az ember izgul, ha a szeretett négylábú családtagjával valami történik!
2016. máj. 29. 11:37
 10/14 anonim ***** válasza:

1 hete ugyanezt csinálta a kutyám,még rosszabb volt,mert a műanyag beles virslit nyelte le.

másnap reggel csak a műanyag zacsi volt a kakiban! :D

ne aggódj nem lesz semmi baja.

2016. máj. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!