Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rendes póráz vagy visszahúzható?

Rendes póráz vagy visszahúzható?

Figyelt kérdés
2016. máj. 29. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem mind a 2 van de a visszahúzható jobb mert sima ként is használhatod de pl ha sima pórázod van mehetsz a kutya után mindenbe :D (a sima pórázom 1, m a flexi 5m)
2016. máj. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
*a sima 1,5m bocsi
2016. máj. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi akkor máris megrendelem
2016. máj. 29. 12:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

akkor vegyél flexit, ha behívható a kutyád...

utálom az olyan kutyásokat, akik flexivel sétáltatják az agresszív kutyájukat...

2016. máj. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Én pl. venni fogok egy 15m-eset is mert a kutya még nem behívható és ha mondjuk mezőn vagy földek között sétálunk nyilván nem szaladgálok utána. Viszont ha behívható és nem akarod pórázon messze engedni magadtól akkor egy sima is megteszi.
2016. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
oké köszi
2016. máj. 29. 12:54
 7/10 A kérdező kommentje:
csak nem tudom hogy piros vagy fekete legyen
2016. máj. 29. 12:55
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Ha még csak tanuljátok a sétát, vagy még nem is sétáltatok, akkor rendes póráz.

Ha már szépen megy a séta, nem húz, akkor mehet flexis.

15 métereset meg szerintem nem éri meg, a környéken volt egy kutya, akit nem mert elengedni a gazdi és ilyet vett, mindenkit betekert, a nagyobb kutyákat is, meg minket is (kis havanese volt) és elég idegesítő volt, hogy abból állt a játék, hogy bogozzuk ki magunkat.

Azóta nem oda megyünk.

2016. máj. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

jól tud sétálni néha nagyobb kutyáknak neki akar ugrani de ha rászólok máris más a helyzet

ügyes okos könnyen tanul csak a más kan kutyákhoz való viszonya rossz de csak morog

ha elengedem csóválja a farkát és boldogan megy oda más kutyákhoz

2016. máj. 29. 13:13
 10/10 anonim ***** válasza:

akkor neked nem való flexi...

ha hirtelen megindul, és nem kapcsosz időben (mert ez törvényszerű...), egyből kész a baj

2016. máj. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!