Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A boxereknek ártalmas a...

A boxereknek ártalmas a tusfürdő ha azzal akarom megfürdetni?

Figyelt kérdés

gondolok itt pl.: baba kakaóvajas tusfürdő


ha igen, mi baja lehet tőle?



2016. máj. 29. 14:50
 1/10 bollocks ***** válasza:
Kiszárad a bőre, tönkremegy a szőre, ilyenek. Tényleg ennyire drága a kutyasampon?
2016. máj. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem nem az, de ha nem ártalmas neki gondolom te se akarnál költekezni fölöslegesen
2016. máj. 29. 19:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Foloslegesen koltekezni !?

Basszus apropenz az a kutyasampon ennyit sajnalsz a kutyatol?

Amugy is egy evben ketszer haromszor kell megfurdetni igazan nem szegenyedsz le tole.

Nem ertem mi a francert akarsz kiserletezni.. Ha nincs penzed meg egy kutyasamponra sem ami par cent akkor mi lessz ha lebetegedik a kutya?

Hogy ne koltsel foloslegesen kutyagyogyszerre akkor anyad pirulait fogod beadni neki hatha attol meggyogyul!?

2016. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Boxerek alapból hajlamosak eléggé allergiákra, én csak szenzitív kutyasamponnal próbálkoznék, abból sem a legolcsóbb márkával. Kérdezz meg más boxisokat, hogy nekik mi vált be fürdetésre.
2016. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a legutóbbi válaszolót de az őt megelőzőt nem értem. Ha van 5 cukrod otthon de megkivánsz 10 et de 2 perc és otthon vagy veszel 5 öt vagy 10 et?:DD különben is utáálom azokat akik interneten utálkoznak...szánalmas
2016. jún. 4. 22:43
 6/10 anonim ***** válasza:

A cukros peldadra:

Nem,nem 10-et veszek....15-ot veszek,hogy otthon is legyen tiz ne csak ot.

Ha valaki ennyire zsugori mint te annak egy plusskutya valo!

Nem kell ra kolteni de megis van kutyad.

Talan az oseid skotok voltak? Basszus normalis ember ki sem tudta volna talalni ezt a cukros peldat :))))

2016. jún. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
tudom, hogy rossz de azthittem sikerül felfognod,,,szóval te szeretsz fölösen költekezni...és sajnálom, hogy meg mertem kérdezni .-.
2016. jún. 13. 15:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha szamodra folosleges koltekezes egy egyszeru sampon a kutyad reszere(vagyis sajnalod tole) akkor miert tartassz kutyat hiszen az oltasok,allatorvos stb mind "folosleges koltekezes" a szamodra.
2016. jún. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem nem sajnalom tole, elnezest hogy megmertem kerdezni.-.
2016. jún. 16. 11:39
 10/10 anonim válasza:
Vettél sampont neki azóta?
2023. jún. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!