Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet hogy veszett volt?

Lehet hogy veszett volt?

Figyelt kérdés
Játszótéren találtunk egy kutyust. Szegény mar nem tudott mozogni. Csak feküdt és néha görcsösen rangott. Szóltunk állat orvosnak, de nem jött ki. Nem mertük megfogni a kutyát. Lehet hogy veszett volt? Állítólag mar 2 órája így feküdt ott. Az ott játszó gyerekeknek lehet valami baja, ha esetleg a kutyus hozzáértő a játékokhoz?
2016. máj. 29. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem sürgősen nézessétek meg a kutyát és igen ha a nyála gyerek játékra került az nagyon veszélyes amennyiben a kutya veszett. Szerintem szólj akinek tudsz hogy ne engedje oda a gyereket amíg a kutyát nem látta állatorvos.
2016. máj. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a kérdező leírta, hogy hívott állatorvost de nem jött ki. gondolom azóta is ott fekszik szerencsétlen. csak orvos tudja megmondani, mi baja lehetett.
2016. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg elolvastam de gondoltam hívjon másikat. Én kérek elnézést. De ha már a veszettség megfordult a fejedben az gond. Próbálj vizet rakni a közelébe nézd hogyan reagál de légy óvatos (a veszett kutya retteg a víztől)
2016. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sokkal inkább a meleg, vagy mérgezés, vagy bármi betegség okozta a kutya állapotát, mint egy veszettség. Valahogy játszótér közelében nem igazán jellemző veszett állat felbukkanása.
2016. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Valamilyen állatvédő szervezet csak van a közeletekben. Valakinek mindenképp kötelessége kimenni és megnézni.

Nem tudom, ti mit szólnátok hozzá, ha ti feküdnétek órák óta a fűben rángatózva, és mindenki csak elsétálna mellettetek és hagyna szenvedni, mert nem mer hozzátok nyúlni.

2016. máj. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Idehaza a veszettség városokban megszűnt létezni. Erdők közelében rókák terjeszthetik de az sem jellemző a vakcinázás miatt. A legutolsó veszettséget kapott embert is nagyon régen diagnosztizálták,szóval teljesen felesleges aggódni e miatt.
2016. máj. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szlovákiában volt a kutyus. Határ mellett lakunk. Hazahoztak a gyerekeket, és visszamentem megnézni de mar nem volt ott. Akik most a játszon voltak nem láttak a kutyát, valószínű csak sikerült elvitetni. Remelem nem lesz senkinek semmi baja. Amúgy nem tűnt betegnek, nem volt csapzott, nem folyt a nyala, csak a rangatozas ijesztett meg.
2016. máj. 29. 19:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy epilepsziás rohama volt. És magatehetetlenül nem tudott mit csinálni.
2016. máj. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam. Remelem a kutyus is jol van
2016. máj. 29. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!