Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is túl fiatal volt?

Szerintetek is túl fiatal volt?

Figyelt kérdés
Amikor elhoztuk a kutyánkat,egészen apró volt,belefért volna egy kisebb táskába,pedig a szülei viszonylag nagytestűek voltak.Már evett tápot,viszont szopott is.Ha elkezdtük simogatni,perceken belül elaludt,és elég volt megpöckölni hogy felboruljon.Ha eldőlt kb fél percig tartott ameddig felállt,és az első 3 napban kb megállás nélkül sírt az anyja után.

2016. máj. 29. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Ki az aki ennyi idősen odaadja és ki az a hülye aki ennyi idősen elhozza???? Komolyan.... Szánalmas az emberi faj. Oh de várj....biztos csak így lehetett megmenteni, mert nagyon rossz helyen volt. Ismerjük.
2016. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 8 hétnél fiatalabb volt, akkor igen! Sőt, a leírásod alapján olyan 4-5 hetes lehetett a kutya. Ez borzasztó!
2016. máj. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A "szerintetek is túl fiatal volt" azt jelenti hogy elpusztult?... És igen szerintem túl fiatal volt.
2016. máj. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Mennyi idős volt a kölyök?

Leírásból ítélva nagyon pici, hol az anyja? Miért hoztátok el? Volt állatorvosnál?

Ki adta ha elhoztátok(tudod hogy 8 hetesnél fiatalabb kiskutyát elhozni állatkínzás)?

2016. máj. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát,az az igazság,hogy már 5 éve történt a dolog,és a kutya teljesen jól van(hál istennek).Úgy került hozzánk,hogy a környéken van egy idióta,aki képtelen megműteni vagy elzárni a kutyáját,és évről évre gyártja a keverékeket.

9 éves voltam,és a kutyákról alkotott tudásom kimerült abban hogy négy lába van és ugat.A kiskutyák mind férgesek voltak,nem voltak oltva és féregtelenítve sem.Épp dobozokba pakolták a megmaradt kölyköket(a többit még korábban elvitték)amikor a a tesómmal megáltunk megcsodálni őket.Monduk hogy jajj de édesek,erre közölték hogy vigyük el,mert úgy is most viszik az illatosútra :(

úgyhogy elvittük

2016. máj. 29. 20:19
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként azt gondoltam hogy ez normális,azt mondták hogy már el lehet hozni(hát nyilván hazudtak).Viszont nemrég vettünk egy fajtatiszta kutyát jó helyről(8 hetesen),és hát ég és föld.
2016. máj. 29. 20:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ha a sztorid igaz akkor miért nem segítettek a szülők. Már bocs de nekem gyanus ez az egész.Ha azóta már tudod hogy is megy hogy mekkora a fiatal kutya akkor minek a kérdés?
2016. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Anyukám el volt utazva(barátnőmnél voltam),és amúgy ők sem értettek a kutyákhoz.Csak reméltem hátha a másik túl érett,vagy azért mert más fajta.De azért erősen sejtettem hogy nem :(
2016. máj. 29. 20:30
 9/9 anonim ***** válasza:
8-9. hetesen lehet kölyköt hozni.minek kutya ilyen embernek
2021. okt. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!